Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

17 Ogólnopolska Wystawa Ogrodnicza + WIOSNA W OGRODZIE 17-19 Maj 2019 Gdańsk

17 Ogólnopolska Wystawa Ogrodnicza + WIOSNA W OGRODZIE 17-19 Maj 2019 Gdańsk

Data imprezy:
17-19 Maj 2019
17 Ogólnopolska Wystawa Ogrodnicza połączona z kiermaszem WIOSNA W OGRODZIE 17-19 Maj 2019 Gdańsk
Miejsce Wydarzenia:
Pomorskie Hurtowe Centrum Rolno-Spożywcze S.A. Rënk,ul. Wodnika 50 ,80 – 299 Gdańsk
Strona WWW:
http://www.wiosnawogrodzie.pl/

Przed nami kolejna XVII edycja Ogólnopolskiej Wystawy Ogrodniczej połączonej z kiermaszem WIOSNA W OGRODZIE w Rënku.

Zaproszenie do udziału w Wystawie kierujemy do osób, które lubią i chcą otaczać się pięknym światem roślin. Udział w niej biorą najlepsi projektanci terenów zielonych oraz doświadczeni ogrodnicy, producenci i handlowcy z całej Polski. Poprzez organizację Wystaw Ogrodniczych pragniemy zaproponować mieszkańcom Pomorza (i nie tylko) możliwość obejrzenia i dokonania zakupu odpowiednich roślin nie tylko do ogrodów, ale również na tarasy, balkony oraz do pomieszczeń w domach i pracy. Wystawa połączona z kiermaszem przeznaczona jest dla wszystkich miłośników roślin i ogrodnictwa, właścicieli dużych ogrodów, jak również dla amatorów ozdabiania swoich balkonów i okiennych parapetów. Nasi Wystawcy z wielką chęcią udzielają Państwu porad i wskazówek – jak aranżować zieleń w ogrodach, na balkonach oraz jakie rośliny i gdzie posadzić, jakie trendy obowiązują obecnie w ogrodniczej branży.

Wśród Wystawców, poza firmami, u których poza roślinami, drzewami czy krzewami, można zaopatrzyć się w meble ogrodowe, huśtawki, donice do ogrodów, na tarasy i balkony, ziemię,
a także nawozy i środki ochrony roślin.

Każdego roku najnowsze trendy i możliwości aranżacji ogrodowych prezentują profesjonaliści, którzy na co dzień tworzą piękne tereny zielone.

Dodatkową szeroką ofertę produktów przygotowują producenci zdrowej ekologicznej żywności, miodów, win, miodów pitnych, a także wyrobów twórców ludowych.

Coroczny edukacyjny charakter imprezy oraz panująca specyficzna atmosfera sprawiają, że udział w niej biorą całe rodziny z naszego regionu. Imprezie zawsze towarzyszą dodatkowe atrakcje, które przygotowujemy wspólnie z Partnerami Wystawy, zapewniając konkursy z nagrodami, dzięki czemu zarówno dorośli, jak i dzieci nigdy się nie nudzą.

Jak co roku odbywają się również konkursy dla Wystawców w poszczególnych kategoriach: na najciekawszą aranżację stoiska Wystawy, najciekawszy produkt, kwiat rabatowy, czy najpiękniejsze drzewko i krzew oraz tradycyjnie Nagroda Publiczności za najpiękniejsze stoisko Wystawy.


Kontakt

BIURO WYSTAWY “WIOSNA W OGRODZIE”

Pomorskie Hurtowe Centrum Rolno-Spożywcze S.A. Rënk
ul. Wodnika 50
80 – 299 Gdańsk
tel. 58 762 80 00
tel. 58 762 80 02
faks 58 762 90 00

Magdalena Brodka-Niemoczyńska – m.brodka@renk.pl
Hanna Czapiewska – h.czapiewska@renk.pl
Andrzej Michalik – a.michalik@renk.plUpdated: 6 maja, 2019 — 4:47 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin