Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

28. Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA – 2-4 września 2021

28. Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA – 2-4 września 2021

Szanowni Państwo,
Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLAND znowu na żywo! Pierwsze branżowe spotkanie ogrodnicze roku 2021 odbędzie się w dniach 2-4 września.

Zieleń to Życie znowu na żywo!
W dniach 2-4 września 2021 r. zielona branża znowu spotka się w Warszawie podczas 28. Międzynarodowej Wystawy ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA.
Wystawa, której współorganizatorem jest Związek Szkółkarzy Polskich, powstaje z pasji do roślin i dbałości o jakość produktów. Jej celem jest prezentowanie najnowszych osiągnięć hodowlanych oraz technologicznych rozwiązań, a także promowanie działań wspierających zielony biznes. To miejsce spotkania profesjonalistów i konsumentów, a ponadto naturalny wybór dla wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie życia bez zieleni.

W tym roku wystawie przyświeca hasło SPOTKAJMY SIĘ, które symbolizuje bliskie kontakty z naturą, a zarazem trafia w sedno ludzkich zachowań i potrzeb. Dotyczą one zarówno życia prywatnego, jak i budowania relacji biznesowych. Po ostatnich długich miesiącach odosobnienia i rzeczywistości wirtualnej znowu będzie okazja do bezpośredniego kontaktu z ludźmi z branży.
ZIELEŃ TO ŻYCIE oraz FLOWER EXPO POLSKA tworzą synergię, a formuła targów pozwala na spotkanie, ale też przegląd w jednym miejscu i czasie największej oferty produktów oraz usług związanych z zielenią, w tym tak pożądanych przez rynek NOWOŚCI (m.in. z Konkursu Roślin „Nowości”).
Wystawa to punkt obowiązkowy w kalendarzu profesjonalistów zajmujących się szkółkarstwem, zielenią miejską, hurtowników oraz florystów i przedstawicieli kwiaciarni – dla nich wszystkich przeznaczone są dwa pierwsze dni wydarzenia – oraz konsumentów i hobbystów, dla których przygotowano szereg atrakcji w sobotę. Produkty z najwyższej półki, pokazy, seminaria („Wiedza dla Producentów” oraz „Wiedza dla Handlu”), konferencja („Mocno Zielone Miasto”) i konkursy – to tylko niektóre z atrakcji nadchodzącego przeglądu dynamicznie zmieniającej się i rosnącej w siłę „zielonej branży”. W tym roku dotarcie do wystawców i spotkania B2B dla osób, które nie będą mogły uczestniczyć w targach w Warszawie, okaże się jeszcze łatwiejsze, dzięki platformie internetowej stworzonej w 2020 r.

„Przed nami długo oczekiwane spotkanie, na które szykują się wystawcy z kraju, a także Holandii, Niemiec, Belgii, Francji i Włoch. ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA to pierwsze targi w Polsce po długiej przerwie w sektorze roślin ozdobnych. Razem będziemy kreować nową zieloną rzeczywistość, pracując nad utrzymaniem i rozszerzeniem rynku. Już teraz warto zaznaczyć 2-4 września w kalendarzu, zarezerwować czas, zgłosić swój udział… SPOTKAJMY SIĘ!” – zaprasza Joanna Filipczak, Prezes Agencji Promocji Zieleni

Organizatorzy:
Agencja Promocji Zieleni Sp. z o.o., Związek Szkółkarzy Polskich
Al. Jana Pawła II 80 lok. 71, 00-175 Warsaw
tel. +48 22 435 47 20 (21-22)
kontakt: kontakt@zielentozycie.pl
www.zielentozycie.pl, www.zszp.pl


Kiedy?

2-4 września 2021Updated: 11 sierpnia, 2021 — 8:04 am

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin