Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

AGRO-PARK 2014: 25-26 października w Lublinie

AGRO-PARK 2014: 25-26 października w Lublinie

W tym roku w dniach 25-26 października Lublin po raz siódmy stanie się najważniejszym ośrodkiem rolnictwa w Polsce Wschodniej. Na te dni została bowiem zaplanowana kolejna edycja targów AGRO-PARK – wydarzenia dedykowanego rolnikom stawiającym na nowatorskie rozwiązania dla swojego gospodarstwa rolnego.

Wzorem lat poprzednich AGRO-PARK ponownie będzie gościł czołowych producentów, a także dystrybutorów maszyn stosowanych w rolnictwie i sadownictwie, zarówno z Polski jak i z zagranicy. Nie zabraknie również nowości technologicznych wykorzystywanych w procesie uprawy jak i przechowywania plonów oraz tych, które dedykowane są gospodarstwom zajmującym się chowem zwierząt. Swoją obecność na targach zapowiedziało już wielu liderów branży takich jak Korbanek, Agromarket Jaryszki, Roltex, grupa AGRO7 czy Sipma.

Organizatorami wydarzenia są jak w latach ubiegłych Targi Lublin i Międzynarodowe Targi Poznańskie. Sukces ubiegłorocznej edycji świadczy o tym, że w tej współpracy osiągnęliśmy efekt synergii w pełni wykorzystując swoje doświadczenia, na bazie których udało się stworzyć jedno z ważniejszych w Polsce spotkań dla branży rolniczej – podkreśla project manager Mirosław Maciej Wituch. W tym roku spodziewamy się, że w targach AGRO-PARK będzie brać udział blisko 200 wystawców oraz około 20 tys. rolników. Dlatego też do dyspozycji wszystkich uczestników planujemy oddać powierzchnię ponad 12 tys. m2.

Pierwszy dzień targów będzie dedykowany profesjonalistom poszukującym nie tylko optymalnego wyposażenia gospodarstwa rolnego, ale również pragnących poszerzyć swoją wiedzę w zakresie nowatorskich technik uprawy czy hodowli. Zaplanowane szkolenia poprowadzą europejskiej sławy specjaliści, którzy podzielą się najnowszymi rozwiązaniami i osiągnięciami nauki. Tego dnia dowiemy się również komu zostanie przyznany tytuł ROLNIKA LUBELSZCZYZNY.

Drugi dzień targowy, 26 października, będzie zdecydowanie dniem wystawowym, choć nie zabraknie w nim dodatkowych wydarzeń towarzyszących jak na przykład finał turnieju „Precyzyjny Gospodarz”, organizowany przez portal rolniczy Gospodarz.pl.

Jak wskazuje Dyrektor Projektu Łukasz Rachubiński: Targi Rolnicze AGRO-PARK są stosunkowo młodym wydarzeniem na polskiej arenie imprez rolniczych. Niemniej jednak już teraz odgrywają istotną rolę w wyznaczaniu kierunku rozwoju polskich gospodarstw. Dlatego co roku pracujemy nie tylko nad poszerzeniem ekspozycji, ale także profesjonalnie przygotowujemy cykl spotkań z ekspertami branżowymi, starając się stworzyć imprezę w pełni odpowiadającą oczekiwaniom jej uczestników. Dzięki temu jesteśmy niekwestionowanym liderem wśród organizatorów tego typu wydarzeń we wschodniej części Polski.

Tegoroczna edycja targów AGRO-PARK, jak co roku, odbędzie się na terenie Targów Lublin, dysponujących nowoczesną infrastrukturą wystawienniczą, umożliwiającą ekspozycję maszyn do 8 m wysokości, profesjonalnie wyposażonymi salami konferencyjnymi oraz licznymi miejscami parkingowymi. W tym roku, w odpowiedzi na sugestie uczestników wydarzenia, wystawcy zostaną przyporządkowani do poszczególnych grup branżowych zlokalizowanych w odrębnych sektorach: UPRAWA, HODOWLA oraz SADOWNICTWO. Ponadto zostaną wyznaczone ścieżki poruszania się po halach, a zwiedzający otrzymają bezpłatne plany ekspozycji, co ma umożliwić sprawne dotarcie do jej poszczególnych obszarów.

Wstęp na targi oraz parking na terenie obiektu jest bezpłatny. Ponadto organizatorzy targów przewidują możliwość dofinansowania przejazdu dla grup zorganizowanych planujących wziąć udział w imprezie 25 października.

Już dziś zapraszamy wszystkich rolników i hodowców do uczestnictwa w targach. To wydarzenie z pewnością rzuci nową perspektywę na pracę w gospodarstwach rolnych.

Centrum Targowo-Wystawiennicze

Targi Lublin S.A.
ul. Dworcowa 11
20-406 Lublin

http://www.agropark.targi.lublin.pl/pl/16/lokalizacja_i_pobytUpdated: 27 kwietnia, 2016 — 5:19 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin