Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Andax Anna Bębenek

Andax Anna Bębenek

Trampoliny ogrodowe w ostatnich latach pojawiły się w sprzedaży nawet w hipermarketach, co jeszcze nie znaczy, że nawet tam można kupić produkt dobrej jakości. Wszystkie jednak trampoliny ogrodowe zapewniają dodatkową rozrywkę nawet w dość małym ogródku.
Oczywiście ilość miejsca, jaką trzeba zarezerwować w ogrodzie pod trampolinę, jest ściśle zależna od wielkości trampoliny. To w praktyce oznacza zwykle mniej niż 10 metrów kwadratowych, a więc dość niewiele. Ceny trampolin sprawiają, że chętnie te 10 metrów poświęcamy: przeciętna trampolina to wydatek rzędu 300 do 600 złotych, przy czym oczywiście tutaj znaczenie ma materiał, jakość wykonania i wielkość.
Z czego wynika popularność trampolin? Przede wszystkim małe ogrody, a takie teraz przede wszystkim powstają, oznaczają zmniejszenie ilości opcji aranżacji. Cena też ma tu duże znaczenie: niewiele innych możliwości daje się zrealizować w podobnym zakresie cenowym. Trampolina, nawet niewielka, to przede wszystkim doskonała rozrywka. Nie tylko dzieci mogą z niej skorzystać, a proszę mi pokazać kogokolwiek, kto chociaż raz nie marzył o tym, żeby wyszaleć się na trampolinie.

andax-anna-b-benek

Piłsudskiego 101A

32-540
Trzebinia


woj. małopolskie


Telefon:607 222 444

WWW:
http://www.hop-sport.plUpdated: 27 grudnia, 2020 — 9:05 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin