Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Avis

Avis

Firma AVIS funkcjonuje na rynku placów zabaw od 2002 roku. Dział handlowy wraz z nowoczesnym zakładem produkcyjnym mieści się w Lublinie. Sami projektujemy i wykonujemy aranżacje placów zabaw w miastach, gminach, osiedlach, szkołach i przedszkolach. Dysponujemy najnowocześniejszym zapleczem technologicznym oraz wykwalifikowaną kadrą produkcyjną. Podczas produkcji nie zatrudniamy podwykonawców co gwarantuje najwyższą jakość za najniższą cenę. Dziesięcioletnie doświadczenie pozwoliło nam ugruntować stabilną pozycję na rynku oraz zdobyć bardzo bogatą wiedze w zakresie projektowania, produkcji i montażu urządzeń zabawowych.

Podstawą naszej oferty są zestawy w wersji Standard zbudowane na bazie drewna sosnowego rdzeniowego, toczonego cylindrycznie mocowanego w betonowych fundamentach. Wersja Standard może występować w tzw. wersji Standard „Plus” – mocowanie do podłoża za pomocą stalowych kotw.

W tym roku mamy przyjemność przedstawić Państwu nową linię tych samych urządzeń w wersji Premium, Premium „Plus” i Exclusive „Plus”. Urządzenia w wersji Premium budowane są na bazie drewna bezrdzeniowego toczonego cylindrycznie. Tak samo jak w wersji Standard klient ma możliwość zamówienia wersji mocowanej do podłoża za pomocą stalowych kotw – Premium „Plus”.

Nowością w naszej ofercie jest trzecia linia urządzeń w wersji Exclusive „Plus”. Bazą tych produktów jest drewno klejone warstwowo. Wersja Exclusive „Plus” mocowana jest do podłoża za pomocą stalowych kotw. Do produkcji bujaków sprężynowych, zabezpieczeń oraz daszków w zestawach wykorzystujemy sklejkę z drzew liściastych, wodoodporną, laminowaną filmem melaminowym. Oferujemy także możliwość zamiany elementów wykonanych ze sklejki na płytę HDPE – wersja Lux HDPE.

avis

ul.Turystyczna 106

20-230
Lublin


woj. lubelskie


Telefon:516 030 131

WWW:
http://www.avisplacezabaw.pl/Updated: 27 grudnia, 2020 — 9:05 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin