Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

BART-ECH

BART-ECH

 Firma “BART-ECH” zajmuje się handlem i profesjonalnym doradztwem technicznym w dziedzinie: materiałów ściernych, narzędzi specjalistycznych oraz kompleksową obsługą zaopatrzenia firm zarówno produkcyjnych jak i handlowych w materiały eksploatacyjne, BHP i wszelkiego rodzaju narzędzia.

    Świadczymy usługi o wysokim standardzie, terminowo i na dogodnych warunkach, a nasz profesjonalnie wyszkolony personel zapewni Państwu fachowe doradztwo jak i pomoże rozwiązać problemy natury technicznej.

    W chwili obecnej mamy do zaoferowania dużą gamę materiałów pochodzenia krajowego jak i czołowych producentów zagranicznych. W dziedzinie materiałów ściernych posiadamy w ciągłej sprzedaży produkty tak znanych marek jak 3M, LUKAS-ERZETT materiały ścierne, ANDRE czy SZCZOTEX. Z kolei z dziedziny narzędzi pneumatycznych amerykański producent DYNABRADE znany z najwyższej klasy urządzeń pneumatycznych.

    Celem naszej firmy jest zapewnienie klientom możliwie najlepszych wyników oraz wzrost efektywności produkcji, a podstawą jest budowa wzajemnego zaufania z perspektywą długoletniej współpracy.

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zachęcamy do owocnej współpracy.

bart-ech

ul. Wrocławska 42

56-400
Oleśnica


woj. dolnośląskie


Telefon:071/ 314 32 65

WWW:

O firmie
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin