Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

bartez

bartez

Bartez Place Zabaw to profesjonalny producent placów zabaw. Firma została założona w 2003 roku. Od tego czasu naszą główna działalnością jest kompleksowa obsługa placów zabaw w zakresie budowy, konserwacji i remontów drewnianych elementów zabawowych. Budowa placu zabaw przez firmę Bartez to gwarancja świetnej zabawy i bezpieczeństwa Twoich dzieci!

Budowa placu zabaw tylko z nami!

W oparciu o doświadczenia związane ze współpracą z placówkami oświatowymi które posiadały drewniane elementy wyposażenia placów zabaw, stworzyliśmy własne projekty konstrukcji zabawowych, które poddaliśmy certyfikacji a następnie wdrożyliśmy do produkcji. Dokładamy wszelkich starań aby nasze realizacje były estetyczne, bezpieczne i solidne. Dlatego nasze produkty są wykonane z dużych przekrojów drewna, są zawsze dodatkowo malowane impregnatami koloryzującymi (lub bezbarwnymi), co zwiększa ich wytrzymałość i powoduje że są ekonomiczniejsze w eksploatacji.

“Buduj, konserwuj, naprawiaj i remontuj swój plac zabaw z firmą BARTEZ”, to hasło do którego przywiązujemy szczególną uwagę. Bezpieczeństwo to podstawa dobrej zabawy, dlatego staramy się usuwać wasze problemy z placami zabaw jak najszybciej.

Producent placów zabaw Bartez to pewny partner, któremu możesz zaufać!

bartez

ul. Książęca 1

61-361
Poznań


woj. wielkopolskie


Telefon:506 227 631

WWW:
http://www.bartez.com.pl/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin