Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Blog Andrzej Krysiak

Blog Andrzej Krysiak

Biuro Handlowo-Usługowe Andrzej Krysiak powstało w 1990 roku. Od początku działalności przedsiębiorstwo oferuje maszyny i urządzenia ogrodnicze uznanych marek, świadcząc także usługi serwisowe. W ofercie firmy znajdują się urządzenia elektryczne i spalinowe do prac w ogrodnictwie, rolnictwie, leśnictwie oraz do prac komunalnych. BHU A. Krysiak ma swoją siedzibę w Baranowie koło Poznania przy ul. Rolnej 6.

Firma oferuje szeroki asortyment sprzętu ogrodniczego: od kosiarek (ręcznych, elektrycznych i spalinowych), poprzez odkurzacze i dmuchawy do traktorów trawnikowych i glebogryzarek. W ofercie firmy także szeroki wybór sprzętu leśnego – pilarki łańcuchowe, rozłupywarki, kosy oraz komunalnego – pełna gama profesjonalnych urządzeń do czyszczenia, odśnieżania i koszenia.

Firma jest laureatem wielu nagród i wyróżnień. W 2011 roku po raz czwarty otrzymała tytuł „Gazela Biznesu”. Tytuł ten, przyznawany co roku przez dziennik „Puls Biznesu” jest potwierdzeniem wysokiej pozycji rynkowej i przynależności do elitarnego grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm. W 2012 po raz drugi zostaliśmy wyróżnieni w rankingu „DIAMENTY FORBESA”.

blog-andrzej-krysiak

ul. Rolna 6

62-081
Baranowo


woj. mazowieckie


Telefon:

WWW:
http://www.krysiak.pl/Updated: 27 grudnia, 2020 — 9:05 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin