Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

BRAVILLA

BRAVILLA

Bravilla – dzięki nam Brazylia jest bliżej Ciebie! Nasza firma już od 2003 roku zajmuje się importem wyrobów pochodzących z Brazylii. Współpracujemy aktualnie z takimi producentami jak Romalho Textil, Denana oraz Native, dostarczając naszym klientom tylko najlepszej jakości egzotyczne artykuły z gorącej Brazylii. Realizujemy zarówno zamówienia detaliczne, jak i hurtowe. Na zakupy zapraszamy także do naszego sklepu internetowego.

Denana – najlepsza jakoś hamaków

W naszej ofercie można znaleźć w szczególności tradycyjne brazylijskie hamaki ogrodowe, które nie tylko zapraszają do relaksującego wypoczynku, ale również będą stanowiły świetny element zdobniczy każdego ogrodu. Sprzedajemy głównie hamaki marki Denana, które produkowane są ręcznie w Brazylii z najlepszej jakości bawełny odznaczającej się także wysoką wytrzymałością. Dzięki niej hamak Denana będzie służył doskonale przez długie lata.

Prezentujemy hamaki w czterech liniach: Comfort, Decor, Petite oraz Fotele hamakowe w tym modele jednoosobowe i dwuosobowe. W naszym sklepie internetowym dostępne są dekoracyjne hamaki ogrodowe z ozdobnymi frędzlami, różnokolorowe modele oraz hamaki – fotele. Na każdy hamak udzielamy 2 lat gwarancji. Dostarczamy także na życzenie niezbędne akcesoria montażowe.

bravilla

Ul. Wilczyńskiego 15/3

10-685
OLSZTYN


woj. warmińsko-mazurskie


Telefon:602 662 140

WWW:
Updated: 27 grudnia, 2020 — 9:05 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin