Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Centrum Ogrodnicze Kalisiak

Centrum Ogrodnicze Kalisiak

W branży handlowej na rynku ogrodniczym i szkółkarskim jesteśmy z Państwem od 1998 roku, ale ogrodnictwem zajmujemy się od trzech pokoleń – od zawsze w Kobyłce.

Kilkakrotnie powiększaliśmy powierzchnię handlową przeznaczoną na materiał roślinny, ponieważ chcemy właśnie tym asortymentem zwracać szczególną uwagę naszych klientów.

Stawiamy na jakość roślin i ich różnorodność, oprócz sprawdzonych przez lata gatunków i odmian stale wyszukujemy nowości. Sprzedawane przez nas rośliny pochodzą od najlepszych polskich producentów, czasem uzupełniamy je poprzez import z krajów UE.

Rośliny to życie: sadząc je każdy z nas upiększa swoje najbliższe otoczenie – ogród, działkę, ulicę, park czy skwer. Możemy także cieszyć się własnymi owocami z uprawianych drzewek i krzewów owocowych i wyhodowanymi we własnym warzywniku warzywami.

Zdecydowaliśmy się także rozszerzyć naszą działalność na obszar całej Polski i w roku 2013 uruchomiliśmy internetowy sklep ogrodniczy (http://sklep.kalisiak.pl), w którym mogą Państwo wysyłkowo skorzystać z bogatej oferty naszego centrum ogrodniczego.

Zapraszamy do naszego centrum ogrodniczego, w którym każdy znajdzie WSZYSTKO DO SWOJEGO OGRODU!

centrum-ogrodnicze-kalisiak

ul. Zagańczyka 16A

05-230
Kobyłka


woj. mazowieckie


Telefon:(22) 786 85 15

WWW:
http://www.kalisiak.pl/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin