Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Centrum Ogrodzeń

Centrum Ogrodzeń

Witamy w CENTRUM OGRODZEŃ KONSTRUKTOR!
To jedyny taki wybór ogrodzeń “w okolicach Warszawy”

CENTRUM OGRODZEŃ KONSTRUKTOR to prężnie rozwijająca się firma rodzinna z wieloletnim (od 2002r.) doświadczeniem w swojej branży. Firma mieści się w województwie mazowieckim, na terenie gminy Halinów w miejscowości Wielgolas Brzeziński 28A przy samej trasie A2 Warszawa – Mińsk Maz. , w odległości około 26 km od centrum W-wy na wschód. Współrzędne GPS: N52.201803°, E21.392489°

Firma działa w zakresie dystrybucji ogrodzeń zarówno dla budownictwa jednorodzinnego, osiedli jak i w specjalistycznych obiektach: wojskowych, sportowych – m.in. boiska, korty tenisowe. Ponadto współpracuje z wieloma hurtowniami i składami budowlanymi na terenie całego kraju.

CENTRUM OGRODZEŃ KONSTRUKTOR to całościowa oferta ogrodzeń „od A do Z” po bardzo atrakcyjnych cenach. Firma posiada bogatą ofertę ogrodzeń metalowych, systemowych, drewnianych, betonowych oraz wszelkie niezbędne akcesoria ogrodzeniowe, a od tego roku również siatki techniczne oraz siatki dla hodowców zwierząt. Na Składzie Firmowym dostępnych jest kilkadziesiąt gotowych wzorów, katalogi, zdjęcia, istnieje również możliwość realizacji zamówień indywidualnych wg projektu Klienta.

Ponadto Firma przyjmuje zamówienia na telefon i e-mail, zapewnia dostawę towaru na miejsce oraz dysponuje możliwością montażu lub wykonawstwa na bardzo dogodnych warunkach.

Zapraszamy do zapozna znania się z naszą ofertą a szczególnie do obejrzenia bogatej (ponad 300 zdjęć) galerii zdjęć naszych produktów.

W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do dyspozycji.

centrum-ogrodze-

Wielgolas Brzeziński 28A

05-074
Halinów


woj. mazowieckie


Telefon:

WWW:
http://www.centrumogrodzen.com.pl/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin