Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

DOMAX

DOMAX

Firma DOMAX powstała w 1995 roku.

Kilka maszyn, kilka osób i produkt jeszcze nieobecny na polskim rynku – łączniki do drewna…
Niezwykła przydatność nowych produktów sprawiła, że szybko przekonali się do nich pracownicy branży budowlanej,
a punkty handlowe wprowadziły je na stałe do swojej oferty.

Misją naszej firmy jest zaspokajanie potrzeb klientów poprzez dostarczanie im szerokiej gamy najwyższej jakości produktów po atrakcyjnych cenach. Dzięki realizacji swoich założeń firma Domax w ciągu kilku lat stała się niekwestionowanym liderem w swojej branży.

Podmiotowe podejście do każdego klienta, uwzględnianie jego indywidualnych potrzeb wyznacza kierunek naszej działalności, co w połączeniu z profesjonalna obsługą oraz fachowym doradztwem czynią z nas niezastąpionego partnera w tej branży.

Od początku działalności główny nacisk kładziemy nie tylko na wytwarzanie najwyższej jakości wyrobów, ale również na ich szybkie i sprawne wprowadzenie do sprzedaży.

Wraz z pojawieniem się w Polsce sieci handlowych staramy się być w nich obecni. Współpracę zapoczątkowało otwarcie jednego z pierwszych hipermarketów budowlanych w 1997 roku.

Przez cały czas rozwijana jest współpraca z klientami. Na bieżąco wdrażane są rozwiązania systemowe zmierzające do polepszenia komunikacji z otoczeniem wewnętrznym oraz zewnętrznym firmy. W ciągu kilku lat nastąpił dynamiczny rozwój firmy, z kilku zatrudnionych osób, do prawie 100 osobowej kadry wysokiej klasy specjalistów, którzy do osiągnięcia postawionych przez siebie celów, wykorzystują nowoczesne i sprawdzone technologie.

Doskonaląc procesy spedycyjne staramy się zapewnić naszym klientom dostawę towaru w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Osiągnięcie tak krótkiego czasu realizacji byłoby niemożliwe bez ścisłej współpracy
z profesjonalnymi firmami spedycyjnymi.

Niezależnie od pracy nad jakością obsługi cały czas trwa poszerzanie oferty towarowej tak, aby obejmowała możliwie szerokie spektrum artykułów metalowych niezbędnych w domu, ogrodzie i garażu.

domax

Łężyce, Aleja Parku Krajobrazowego 109

84-207
Koleczkowo


woj. pomorskie


Telefon:58 66-58-222

WWW:
http://www.domax.com.pl/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin