Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

“DREWBET” Sp. J.

“DREWBET” Sp. J.

Firma DREWBET istnieje od 1995 r. Zajmujemy się głównie produkcją i sprzedażą ogrodzeń betonowych, drewnianych, bram oraz furtek. Zapewniamy duży asortyment i wysoką jakość. Posiadamy własną bazę transportową, dzięki której skutecznie i szybko realizujemy zamówienia bezpośrednie jak i telefoniczne. Estetyka i trwałość, którymi cechują się nasze wyroby pozwalają na eleganckie wykończenie zarówno prywatnych posesji jak i placów handlowych, przemysłowych oraz ogrodów. Prostota konstrukcji naszych ogrodzeń umożliwia samodzielny, szybki i łatwy montaż. Dodatkowo świadczymy usługi w zakresie montażu tychże ogrodzeń zgodnie z życzeniem Klienta.

Pozostałą naszą ofertę uzupełnia tartak oraz nowoczesna stolarnia. Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży drewna budowlanego to jest tarcicy, więźby dachowej oraz wyrobów ogrodowych w tym także palisady, rolborderów, donic, stołów i innych związanych z zagospodarowaniem tak zwanego terenu zielonego.

Konserwacja drewna metodą próżniowo-ciśnieniową, stosowana przez naszą firmę, zapewnia głęboką ochronę drewna, gwarantując przedłużoną żywotność w skrajnych warunkach pogodowych, w stałym kontakcie z ziemią i wodą. Stosowany przez nas środek konserwujący eliminuje potrzebę tradycyjnej konserwacji drewna i posiada atest Państwowego Zakładu Higieny.

Całość tą świetnie uzupełnia grupa młodych i profesjonalnych pracowników, która ma wpływ na wzrost pozycji naszej firmy na rynku polskim a już niedługo także i europejskim. Wciąż uczymy się i zdobywamy kolejne doświadczenia. Stając wobec różnego typu wyzwań, każdego dnia decydujemy wspólnie o dalszym rozwoju i działaniach firmy.

-drewbet-sp-j-

Zbrojewsko 14

42-165
Lipie


woj. śląskie


Telefon:(34) 318 90 27

WWW:
http://ogrodzenia.drewbet.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin