Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

E-CLEMATIS

E-CLEMATIS

Witamy serdecznie w świecie przepięknych, wyjątkowych, oryginalnych roślin.

Firma E-CLEMATIS – to profesjonalny, ogrodniczy sklep wysyłkowy, oferujący detalistom największy wybór roślin: powojników, bylin, traw, krzewów, drzew, pnączy od najlepszych polskich producentów.
Początek firmie, która powstała w 2010 roku, dała nasza pasja do powojników. Miłość do roślin przerodziła się w chęć udostępnienia szerszej liczbie Pasjonatów niespotykanych i nieznanych, ale zarazem bardzo ciekawych odmian i gatunków pnączy, które, do tej pory dostępne były jedynie w ofercie handlowej dla firm. Naszym zadaniem było zadbanie o to, by wszyscy Pasjonaci pięknych kwiatów mogli cieszy się z ich posiadania we własnym ogrodzie, na balkonie czy tarasie. Zdajemy sobie sprawę, że niezwykle ciężko dostać wymarzony okaz w pobliskim centrum ogrodniczym czy sklepie ogrodniczym w mniejszej miejscowości lub wiosce. Nasz asortyment dociera wszędzie tam gdzie Wy jesteście.
Cieszymy się także popularnością wśród zagranicznych Klientów, których z roku na rok jest coraz więcej. Możemy się pochwalić, że nasze rośliny trafiały za granicę do:Anglii, Austrii, Bułgarii, Czech oraz Szwecji.

Początkowo swą sprzedaż prowadziliśmy za pośrednictwem serwisu Allegro. Tam m.in. zdobywaliśmy doświadczenie w szybkiej obsłudze Klienta, bezpiecznym pakowaniu roślin do wysyłki. Piękne rośliny, solidnie przygotowane do wysyłki, rzetelna informacja, ekspresowa wysyłka sprawiły, że posypały się tysiące pozytywnych komentarzy, a co za tym idzie tysiące zadowolonych Klientów. W dalszym ciągu utrzymujemy wysoki standard obsługi Klienta, o czym świadczy przyznanie nam ikony: SuperSprzedawca ( w latach poprzednich) Standard Allegro (obecnie).

e-clematis

ul. Zgody 20

05-850
Ożarów Mazowiecki


woj. mazowieckie


Telefon:512-242-362

WWW:
http://e-clematis.com/Updated: 27 grudnia, 2020 — 9:05 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin