Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Euro Ogród

Euro Ogród

Centrum Ogrodnicze EURO OGRÓD od 1994 roku jest wiodącym dostawcą towarów i usług w branży ogrodniczej na Podlasiu. Na 8500 m2 powierzchni zgromadziliśmy wszystko, co jest niezbędne do założenia, pielęgnacji i korzystania z uroków ogrodu. Posiadamy największy asortyment drzew i krzewów ozdobnych, owocowych, bylin oraz kwiatów balkonowych. Ponadto oferujemy specjalistyczne nawozy, korę i zrębki w wielu wariantach kolorystycznych oraz ziemię ogrodową.
logo_1_big

Sprzedajemy zarówno młody materiał szkółkarski jak i formy bardzo duże, kilkumetrowej wysokości. Realizujemy indywidualne zamówienia od naszych klientów. Rośliny sprzedawane w naszej firmie są najwyższej jakości, wolne od szkodników i chorób. Wszystkie są również przystosowane są do naszych warunków klimatycznych i glebowych.

Klientom, którzy chcą cieszyć się własnym ogrodem proponujemy kompleksowe działania w zakresie zakładania ogrodów, począwszy od zaprojektowania, poprzez profesjonalne wykonanie, aż po pielęgnację i utrzymanie kompozycji roślinnej.

Podejmujemy się również tworzenia oczek wodnych, skalniaków, kaskad, strumyków, trawników, murków oporowych oraz realizacji wszelkich indywidualnych projektów. Jesteśmy także wykonawcą automatycznych systemów nawadniających m. in. firm Gardena i Tanake.

Posiadamy bogatą ofertę akcesoriów ogrodniczych i elementów wyposażenia ogrodu. Prowadzimy sprzedaż artykułów firm Gardena, Fiskars, Bosch, Stiga oraz innych wiodących producentów sprzętu niezbędnego w ogrodzie. Znajdą Państwo u nas szeroki wybór narzędzi, donic, ozdób i elementów architektury ogrodowej. Posiadamy niezwykle szeroki asortyment kamienia ogrodowego, a także nasiona i trawy.

Euro Ogród
Gen. Zygmunta Berlinga 31
15-814 Białystok

Obsługa sklepu
882 001 176

Rośliny
882 001 167Updated: 27 grudnia, 2020 — 9:05 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin