Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Eurol

Eurol

EUROL jest firmą prywatną, powstałą w marcu 1994 roku skupiającą się początkowo na działalności handlowej. Współwłaściciel firmy Sławek Czarnotta w 1994 roku rozpoczął swoją przygodę z branżą osłonową.

Przez okres 9 lat zdobywał doświadczenie w poznawaniu procesów produkcji wszelkiego rodzaju osłon okiennych dostępnych na rynkach krajowych i zagranicznych. Wiedza i doświadczenie, które nabył przez lata pozwoliły mu stać się niekwestionowanym specjalistą w tej dziedzinie.

Bardzo dynamiczny rozwój firmy EUROL nastąpił na początku 2003 roku, kiedy to podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu własnej produkcji niektórych systemów osłonowych. Dążenie do stosowania nowoczesnych rozwiązań, uzyskiwania najwyższej jakości produktów oraz stałe obniżanie kosztów produkcji przyczyniły się do bardzo korzystnych zmian w strukturze organizacyjnej firmy.

Stopniowo rozwijamy i stale powiększamy swoją ofertę o najnowsze rozwiązania z zakresu technik osłonowych oraz poszerzamy rynki zbytu. Dzięki własnemu zaangażowaniu oraz pracy całego zespołu osiągnęliśmy stabilną pozycję na rynku. Możemy poszczycić się obsługą największych firm i instytucji z terenu opolszczyzny i innych rejonów kraju. Z równym zaangażowaniem podchodzimy do obsługi rynku indywidualnego.

W ciągu całego okresu dotychczasowej działalności realizujemy na każdym etapie politykę wg. zasady, że „jakość produktu i zadowolenie klienta – drogą do sukcesu”.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy i do osobistych kontaktów w biurach obsługi klienta.

eurol

ul.Światowida 5-7

45-325
Opole


woj. opolskie


Telefon:77 458 20 90

WWW:
http://www.eurol.pl/Updated: 27 grudnia, 2020 — 9:05 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin