Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Europool

Europool

Europool – producent basenów w Europie

Znana i polecana firma produkująca baseny kąpielowe Europool, oferuje jako jedyna kompleksowy zakres usług, od projektu basenu, przez aranżacje, transport, montaż basenów i zadaszeń w domu lub ogrodzie Klienta. Jako jedyna firma w Polsce, zapewnia tak szeroki zakres pomocy oraz budowę basenów „pod klucz”. Prowadzi również profesjonalny serwis basenów, przy czym zawsze najważniejsza jest pełna i szybka obsługa Klienta. Doświadczenie zdobyła działając nie tylko w Polsce, ale także za granicą.

Budowa basenów oznacza w Europool szeroki zakres możliwości i wariantów wykonania. Polecane między innymi baseny poliestrowe oraz linerowe o prostszej konstrukcji, oraz bardzo pracochłonne baseny ogrodowe,  wewnętrzne z żelbetu. Baseny kąpielowe oraz przykrycia basenowe tworzone są przez specjalistów Europool, z uwzględnieniem najwyższych norm jakości. Dbając o dobro i zadowolenie Klienta eksperci rzetelnie wdrażają każdy etap inwestycji. konsultując wszelkie kroki z inwestorem. Tak aby baseny wewnętrzne i zewnętrzne spełniały Państwa wymagania. Wytwórca proponuje  także akcesoria do basenów i oprzyrządowanie w konkurencyjnych cenach, dzięki czemu można optymalnie wykorzystać zalety basenu.
Kompetentne osoby Europool zabezpieczają również baseny zewnętrzne po zakończonym sezonie oraz uruchamiają je przed jego rozpoczęciem. Wybór usług serwisowych firmy basenowej w tym zakresie zapewnia prawidłowe działanie Państwa basenu przydomowego.

europool

Padniewko 53

88-300
Mogilno


woj. cała polska


Telefon:523151045

WWW:

Europool | Basen do ogrodu
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin