Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

F.H. DOMATOR

F.H. DOMATOR

Firma DOMATOR została założona w 1990 roku i ma długoletnie doświadczenie w handlu i produkcji różnego rodzaju asortymentu wyposażenia domu. Wyznacznikiem naszej działalności jest dostarczanie naszym klientom i odbiorcom wysokiej jakości rolet i karniszy. Solidne i dobrej jakości okna wykonane z materiałów PCV lub drewna wymagają odpowiedniej oprawy, która pozwoli stworzyć w pomieszczeniach atmosferę dogodną do wypoczynku bądź pracy. Szeroki wachlarz ponad 900 produktów oferowanych przez firmę DOMATOR pozwoli na stworzenie w pomieszczeniu takiego klimatu jaki tylko można sobie wymarzyć. Równocześnie bogata gama kolorystyczna pozwoli sprostać każdemu zamówieniu.

 

DOMATOR jest prawdziwym liderem w swojej branży. Jako przedsiębiorstwo rodzinne działamy od 1990 roku, wielokrotnie unowocześniając i sukcesywnie rozwijając naszą działalność. Siedziba naszej firmy oraz zakład produkcyjny mieści się w miejscowości Łuków w województwie lubelskim. DOMATOR obecnie to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się produkcją rolet i importem karniszy metalowych bezpośrednio z Chin, przez co możemy zaoferować naszym klientom konkurencyjne ceny. Działamy głównie na terenie Polski Wschodniej, ale realizujemy także zamówienia z innych części kraju dowożąc towar osobiście lub za pośrednictwem kuriera.

 

Terminowość, wysoka jakość i atrakcyjna cena, to zdecydowanie cechy charakterystyczne naszych produktów. Materiał używany do produkcji jest poddany drobiazgowej kontroli, a części niespełniające standardów są usuwane z linii produkcyjnej. Kontrola i analiza produkcji pozwala nam także być na bieżąco z trendami ekologicznymi i jakościowymi, by zaspokoić zapotrzebowanie na funkcjonalne oraz solidne produkty w atrakcyjnych cenach. Nasza oferta jest tak skonstruowana, że potrafi dostosować się do każdego wnętrza, począwszy od stylów nowoczesnych przez te o bardziej tradycyjnym charakterze.

f-h-domator

ul. Międzyrzecka 100 D

21-400
Łuków


woj. lubelskie


Telefon:48 25 798 6795

WWW:
http://www.edomator.plUpdated: 27 grudnia, 2020 — 9:05 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin