Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Fioreo

Fioreo

Fioreo to tworzony przy wsparciu funduszy unijnych, nowatorski internetowy serwis, pełniący funkcję giełdy kwiatowej.

Naszym celem jest połączenie jednostek zaangażowanych w szeroko pojętą branżę ogrodniczą.

Jesteśmy po to, aby Państwa asortyment zmienił charakter z lokalnego na międzynarodowy.

Kupujesz?

Usprawnisz zaopatrzenie swojego biznesu. Znajdziesz nowych kontrahentów.

Dzięki Fioreo możesz zadbać o kompleksowe zaopatrzenie Twojego biznesu – bez wychodzenia z domu! Możesz składać zamówienia 24h/dobę 7 dni w tygodniu. Dołożymy wszelkich starań abyś miał do wyboru jak największą liczbę potencjalnych kontrahentów. Jeśli jednak masz już grupę zaufanych dostawców – zaproponuj im udział w Fioreo. To będzie duży krok naprzód w Waszej współpracy, który przyniesie obu stronom same korzyści.

Dodatkowe korzyści z kupowania przedmiotów na Fioreo:

– Masz szczegółową historię transakcji. W każdej chwili masz dostęp do historii poprzednich zakupów i możliwość bezpłatnego generowania dokumentów PDF ze zrealizowanymi transakcjami oraz wystawiania faktur. Dane do tych dokumentów są pobierane bezpośrednio z basy serwisu, a to minimalizuje możliwość pomyłki.

– O wygranej aukcji poinformujemy cię emailowo lub smsem.

– Kupujący ma mają możliwość edycji swoich zamówień przed ich ostatecznym zatwierdzeniem. Służy do tego koszyk zakupowy.

– Zakładka „kupię pilnie”. Dzięki niej wystawisz informację o towarze, którego pilnie potrzebujesz a nie znalazłeś go w serwisie. Informacja ta zostanie wysłana do wszystkich dostawców, z którymi współpracujemy. Jeśli jesteś architektem, to domyślamy się, że ta opcja będzie dla Ciebie wyjątkowo przydatna.

 – Program lojalnościowy dla kupujących i sprzedających. Zarówno kupujący jak i sprzedający zbierają punkty poprzez transakcje na Fioreo. Kupujący mogą je później wymienić na nagrody.

fioreo

Skrajnia 20

62-814
Blizanów


woj. wielkopolskie


Telefon:507 929 330

WWW:
http://www.fioreo.pl/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin