Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Firma Żelazny sp. z.o.o.

Firma Żelazny sp. z.o.o.

Doświadczenie i profesjonalizm

Działamy na rynku ponad 20 lat. Przez ten czas zyskaliśmy spore doświadczenie, które pozwala nam w profesjonalny sposób spełniać wymagania Klientów. Od samego początku głównym obszarem naszej działalności była sprzedaż materiałów budowlanych.

eZelazny.pl – internetowy sklep budowlany

W odpowiedzi na zmieniające się oczekiwania Klientów uruchomiliśmy system zamówień elektronicznych. Poszerzając zakres działania o sprzedaż online zyskaliśmy szerokie grono zadowolonych Klientów. Sklep internetowy to przedsięwzięcie stawiające sobie za cel główny zapewnienie kompleksowego zaopatrzenia inwestycji budowlanych w szybkim czasie.

Szeroki asortyment materiałów budowlano-remontowych

Oferujemy szeroki wybór specjalistycznych narzędzi i materiałów niezbędnych do budowy domu, remontu mieszkania, urządzenia wnętrz, a nawet aranżacji ogrodu. Dzięki naszej ofercie w jednym miejscu skompletujesz wszystkie materiały niezbędne do rozpoczęcia prac budowlano-remontowych: produkty stolarki budowlanej, akcesoria do montażu instalacji elektrycznych, akcesoria hydrauliczne, materiały instalacyjne do kanalizacji wewnętrznej, piece i kotły C.O., grzejniki stalowe i aluminiowe, farby malarskie, artykuły wykończeniowe do łazienki, narzędzia do warsztatu domowego, narzędzia ogrodowe. Dla wygody Klientów stworzyliśmy przejrzysty sklep ujęty w kategorie zbiorcze.

Strategia rozwoju

Wiemy, że w dzisiejszych czasach przemysł budowlany musi sprostać najwyższym wymaganiom. Dlatego też materiały budowlane, wykończeniowe, instalacyjne oraz narzędzia stosowane w nowoczesnym budownictwie oferowane w naszym sklepie pochodzą od renomowanych producentów, gwarantujących ich niezawodność. Zapewniamy najwyższą j

firma-elazny-sp-z-o-o-

ul. Kolejowa 8

39-120
Sędziszów Małopolski


woj. małopolskie


Telefon:

WWW:
http://www.ezelazny.pl/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin