Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

FREE KIDS s.c. A.Gąsiorek Z.Andruszewski

FREE KIDS s.c. A.Gąsiorek Z.Andruszewski

Firma FREEKIDS to doświadczony producent bezpiecznych placów zabaw oraz urządzeń zabawowych powstałych z myślą o dzieciach. Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem drewnianych i metalowych placów zabaw, począwszy oraz etapu projektowego po montaż placów zabaw na terenach szkół i przedszkoli, parków i osiedli mieszkaniowych. Wykonujemy place zabaw również na specjalne zamówienia klientów indywidualnych. Wszystkie dostępne w naszym asortymencie urządzenia zabawowe posiadają niezbędne certyfikaty zgodności z europejskimi normami bezpieczeństwa i wyróżniają się wysoką jakością materiałów i wykonania. Kupując wyposażenie placu zabaw w firmie FREEKIDS możesz mieć pewność, że będzie on w pełni bezpieczny oraz niezwykle atrakcyjny dla dzieci w każdym wieku! Kadrę firmy FREEKIDS tworzy multidyscyplinarny zespół doświadczonych specjalistów, dzięki czemu możemy służyć wsparciem już od najwcześniejszych etapów realizacji placu zabaw. Pracownicy działu projektowego, handlowego i produkcyjnego poradzą sobie nawet z najtrudniejszym zadaniem.

Jako producent bezpiecznych placów zabaw, firma FREEKIDS szczególną uwagę przywiązuje również do walorów edukacyjnych. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze place zabaw zapewniały nie tylko bezpieczna zabawę, ale także harmonijny i wszechstronny rozwój użytkowników.

Znakomitej jakości materiały oraz staranne wykonanie i kompleksowy serwis urządzeń sprawiają, że nasze urządzenia zabawowe zachowują funkcjonalność i atrakcyjny wygląd przez długie lata.

free-kids-s-c-a-g-siorek-z-andruszewski

Trzęsowice 32

55-106
Zawonia


woj. cała polska


Telefon:

WWW:
http://www.freekids.pl/Updated: 27 grudnia, 2020 — 9:05 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin