Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

GOŁĄB

GOŁĄB

Metaloplastyka to główna gałąź działania firmy GOŁĄB. Początki firmy sięgają 1995 r. i od tego czasu firma znana jest jako producent metaloplastyki w szerokim asortymencie.

Metaloplastyka to rzemiosło artystyczne, dzięki któremu każde wnętrze nabiera niepowtarzalnego wyglądu i nastroju. Nasze najpopularniejsze produkty to świeczniki, kwietniki i meble artystyczne. Świeczniki wykonujemy jako wysokie – świeczniki stojące oraz świeczniki niskie – świeczniki stołowe. Nasze kwietniki metalowe będą ozdobą każdego wnętrza lub tarasu, czy ogrodu. Poza świecznikami i kwietnikami wykonujemy inne produkty z metaloplastyki takie jak: stojaki na wino, meble artystyczne, wieszaki, serwetniki, oprawiamy szkło w metal, a także produkujemy stojaki na bombki i ozdoby świąteczne.

Bogata oferta naszej firmy obejmuje ponad 500 różnych wzorów. Co dwa tygodnie wprowadzamy na rynek nowe produkty. Pełną ofertę prezentujemy w katalogu i na płycie CD.

Poza metaloplastyką zajmujemy się produkcją leżaków turystycznych, a także akcesoriów sportowych takich jak bramki do unihokeja, sanki, czy stołki rybackie.

go-b

ul. Partyzantów 5

42-290
Blachownia


woj. śląskie


Telefon:34 320 50 60

WWW:
http://www.golab.com.pl/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin