Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Green Area Show – 2-3 października 2019 Warszawa

Green Area Show – 2-3 października 2019 Warszawa

Branża ogrodnicza w Polsce i na świecie rozwija się bardzo dynamicznie. Dobre perspektywy dla krajowych przedsiębiorców widać, zarówno w kategorii roślin, jak i maszyn oraz urządzeń do ogrodów. Mając na uwadze kierunek, w jakim zmierza międzynarodowe ogrodnictwo, aktualnie panujące trendy, rosnące wymagania profesjonalistów z branży GARDEN, stworzyliśmy nową markę w kategorii imprez ogrodniczych, która swój debiut będzie mieć w dniach 2-3 października 2019 roku w Warszawie. Pomysł na nowe wydarzenie powstał również w oparciu o rozmowy przeprowadzone z polskimi przedsiębiorcami z branży ogrodniczej, a także potencjalnymi zwiedzającymi.

Green Area Show to pierwsze w Polsce wydarzenie w branży ogrodniczej dedykowane profesjonalistom nastawione na dynamiczne pokazy maszyn i urządzeń na powierzchniach demonstracyjnych. Udział w Targach to niepowtarzalna możliwość prezentacji sprzętu oraz wydobycia walorów i różnic między poszczególnymi modelami. Najważniejszym punktem programu będą pokazy maszyny, urządzeń i narzędzi w czasie w pracy. Targi nie są jednak skierowane tylko do producentów sprzętu zmechanizowanego, ale również do firm z pozostałych sektorów ogrodniczych.

Dla zainteresowanych wystawców:
Jestem zainteresowany targami – co muszę zrobić?
Wyślij maila na adres gashow@grupamtp.pl, a prześlemy do Ciebie niezbędne informacje.

Strona WWW:

Strona główna

W dniach 2-3 października na Torze Służewiec w Warszawie odbędzie się pierwsza edycja targów B2B skierowanych do profesjonalistów z branży ogrodniczej.

GREEN AREA SHOW to zupełnie nowe wydarzenie w polskim kalendarzu wystawienniczym dedykowane przedstawicielom handlu oraz firmom oferującym usługi w zakresie zakładania ogrodów i utrzymania terenów zieleni. Trzonem imprezy będą dynamiczne pokazy maszyn ogrodniczych w czasie pracy na powierzchniach demonstracyjnych, gdzie zwiedzający będą mogli zobaczyć praktyczne zastosowanie prezentowanych urządzeń podczas ich aktywnej pracy. Do wykorzystania mamy 25000 m² powierzchni!

Targi skierowane są również do firm z pozostałych sektorów ogrodniczych. Część ekspozycji targowej będzie zlokalizowana w specjalnie przygotowanej hali wystawowej, gdzie będzie można zobaczyć rynkowe nowości przygotowane przez wystawców.

Termin targów nie jest przypadkowy. Początek października to idealny czas by podsumować mijający rok i zaprezentować ofertę oraz warunki handlowe na kolejny sezon. Was też nie może tam zabraknąć!!

Wszystkich profesjonalistów z branży ogrodniczej w naszym kraju serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w premierowej edycji GREEN AREA SHOW. Przygotowaliśmy dla WAS specjalną ofertę z promocyjnymi cenami, która obowiązuje do 28 CZERWCA. Zapraszamy do kontaktu:

kontakt
Paulina Maniecka
Dyrektor Projektu
tel: +48 691 030 468
mail: paulina.maniecka@grupamtp.pl

Aleksandra Konopa
Opiekun Wystawców
tel: +48 539 777 549
mail: aleksandra.konopa@grupamtp.pl

Joanna Achtelik
Opiekun Wystawców
tel: +48 603 590 128
mail: joanna.achtelik@grupamtp.plUpdated: 11 sierpnia, 2019 — 1:51 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin