Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Greenstyl P.P.H.U

Greenstyl P.P.H.U

Dlaczego powinni Państwo wybrać ofertę naszej firmy?

Najszersza oferta na rynku
Sklep internetowy Pergole.Ogrodowe.com.pl umożliwia złożenie zamówienia nie tylko na standardowe wyroby z drewna ogrodowego jak altany, pergole czy drewniane meble ogrodowe. Oferujemy również projektowanie i realizację drewnianej architektury ogrodowej według indywidualnych wymagań. U nas mogą Państwo zlecić kompleksowe wykonanie swojego ogrodu. Również sadzenie roślin i instalacja nawadniania.
22 lat doświadczenia     
Wieloletnie doświadczenie
Już od 22 projektujemy i urządzamy ogrody. Z prawdziwą pasja zmieniamy otoczenie, stosując maksymę “Chcieć, to znaczy móc”. Współpracujemy z najlepszymi firmami, które od lat eksportują swoje wyroby do wielu krajów Europy. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu produkty sprawdzone przez tysiące klientów w różnych krajach i zagwarantować oryginalne wzornictwo, zarówno tradycyjne jak i tworzone zgodnie najnowszymi trendami.
Doświadczona kadra     
Elastyczność i doświadczona kadra
Greenstyl to doświadczona kadra. Nasi pracownicy to specjaliści w swoich dziedzinach: inżynierowie, projektanci, doświadczeni montażyści. Dzięki profesjonalnemu zespołowi gwarantujemy najwyższą jakość obsługi i indywidualne podejście do każdej realizacji. Szanujemy Państwa czas, dzieki naszej wiedzy i nowoczesnym technologiom, większość wycen i projektów możemy przygotować bez konieczności wizji lokalnych.
Precyzja     
Drewno to bardzo wdzięczny materiał do obróbki, ale pod warunkiem, że jest się dokładnym i cierpliwym. Nasze konstrukcje są perfekcyjnie zaprojektowane i wykonane. Dzięki temu są bardzo trwałe i będą upiększać Państwa ogrody latami. Udało nam się to osiągnąć w oparciu o nowoczesny park maszynowy, rygorystyczną kontrolę jakości i impregnację drewna renomowanym impregnatem

greenstyl-p-p-h-u

ul . Przewodowa 75

04-874
Warszawa


woj. mazowieckie


Telefon:533 13 44 50

WWW:
http://www.pergole.ogrodowe.com.pl/Updated: 27 grudnia, 2020 — 9:05 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin