Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Haiku Studio Michał Pliszka

Haiku Studio Michał Pliszka

Nasza firma znajduje się w Człuchowie (woj. Pomorskie). Dowozimy nasze meble na terenie Pomorza, a także do m.in. następujących miast: Warszawa, Poznań, Łódź, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Koszalin, Szczecin, Piła, Bydgoszcz.

Proponujemy architekturę ogrodową wykonaną z drewna świerkowego i sosnowego, która znakomicie oddaje piękno natury a zarazem jest wytrzymałym i trwałym materiałem. Zabiegamy o to, aby sprzedawany przez nas asortyment był wysokiej jakości i spełniał nie tylko dekoracyjne, ale także użyteczne funkcje w ogrodzie i na posesji.

Skupiamy się głównie na sprzedaży internetowej, a zamówienia na niektóre produkty, jak np. panele ogrodzeniowe są realizowane indywidualnie (panele ogrodzeniowe są kompletowane pod konkretne zamówienie).
Co roku odświeżamy naszą ofertę, aby odpowiedzieć na zapotrzebowania rynkowe i być na czasie z aktualnymi modami i trendami w architekturze ogrodowej.

Jeśli nie mogą Państwo znaleźć na naszej stronie produktu, którym są Państwo zainteresowani, prosimy o przesłanie zapytania na adres: meble@s-bud.pl. Staramy się, aby nasza oferta była dostosowana do Państwa oczekiwań.

haiku-studio-micha-pliszka

ul. Jerzego z Dąbrowy 5a

77-300
Człuchów


woj. pomorskie


Telefon:602 790 598

WWW:
http://ogrodolandia.pl/Updated: 27 grudnia, 2020 — 9:05 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin