Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Hydroogród

Hydroogród

Firma HYDROOGRÓD istnieje na rynku polskim od 1990. Swoją działalność rozpoczęła od sprzedaży małych fontanienek oraz od produkcji podwodnego oświetlenia halogenowego.

W tamtym czasie rozpropagowaliśmy również na rynku polskim sprzedaż folii izolacyjnej PVC do budowy oczek wodnych. Z biegiem czasu zaczęliśmy importować coraz większy asortyment do ogrodów wodnych oraz rozszerzać własną produkcję o inne akcesoria.

Na początku lat 90-tych otworzyliśmy w Warszawie (na SWB ul. Bartycka 26) profesjonalny i unikalny na polskim rynku specjalistyczny sklep z osprzętem do oczek wodnych, w tamtych czasach jedyny w Polsce. W miarę wzrostu zainteresowania oczkami wodnymi zajęliśmy się również sprzedażą hurtową i kompleksowym zaopatrzeniem centrów ogrodniczych, sklepów i firm ogrodniczych.

Obecnie jesteśmy producentem wielu artykułów do oczek wodnych, takich jak: halogenowe oświetlenie podwodne (mające zastosowanie w oczkach wodnych, dużych fontannach miejskich i małych fontannach wnętrzowych), filtry biologiczne BIOCLIN, podbieraki, woreczki i kieszenie do roślin wodnych, fontanny pływające, dysze do fontann, przeręble styropianowe TRIO i wiele innych.

Oprócz produktów własnej produkcji w sprzedaży posiadamy także folie izolacyjne: EPDM, PVC na stawy (możemy się pochwalić, że jesteśmy największym dystrybutorem folii produkowanej przez Ergis), pompy fontannowe i wodospadowe, gotowe oczka wodne, włókniny ochronne, preparaty antyglonowe, pokarmy dla ryb, filtry UV-C i kosze do roślin wodnych oraz wiele innych produktów związanych z wodą w ogrodzie.

Współpracujemy z wieloma firmami na świeciej: MESSNER (Niemcy), PROJECT (Włochy), LEADER PUMPS (Włochy), Van Gerven (Holandia) oraz z Polski – Aquael, Aqua Szut, Ergis.

hydroogr-d

ul. Prawnicza 64

02-495
Warszawa


woj. mazowieckie


Telefon:22 667 75 35

WWW:
http://www.hydroogrod.pl/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin