Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

II Targi Ogrodnicze FIESTA GARDEN – Opole 2015

II Targi Ogrodnicze FIESTA GARDEN – Opole 2015

„Nowe spojrzenie na Twój ogród” – to już druga edycja Targów Ogrodniczych FIESTA GARDEN, które odbędą się w nowo powstałym Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Opolu.

fiestagarden2015

Targi ogrodnicze stanowią znakomitą okazję do zapoznania się z szerokim asortymentem różnorodnych produktów związanych z branżą ogrodniczą. Skierowane są dla osób poszukujących odpowiedzi na pytania: jak zaprojektować ogród? Jakie rośliny dopasować aby ogród pięknie wyglądał cały rok?

Jakie są trendy w abudowie tarasowej lub czym nawieźć ziemię, by odwdzięczyła się pięknym plonem? Nie zabraknie producentów, usługodawców i przedstawicieli branży, nie zabraknie inspiracji, przykładów na nowe pomysły i trendy w ogrodnictwie, architekturze krajobrazu czy florystyce. Uzupełnieniem oferty wystawców jest bogaty program wydarzeń towarzyszących, który pozwoli zwiedzającym uczestniczyć w różnego rodzaju warsztatach, prelekcjach czy prezentacjach zgłębiających wiedzę ogrodniczą, umiejętności oraz doświadczenie.

Prestige Flower Garden to wyjątkowe miejsce, które połączy florystyczne i handlowe doświadczenie z pasją do wyszukanego designu i ciekawego wystawiennictwa. Prestige Flower Garden to nie tylko wystawa, to również aktywne uczestniczenie w międzynarodowych pokazach i warsztatach. Na specjalne zaproszenie Prestige-Kwiaty oraz organizatorów Targów Fiesta Garden, swoje kwiatowe show przygotuje gość specjalny Jürgen Herold (Niemiecki Mistrz Florystów 2012/2013, zwycięzca prestiżowego konkursu” New Faces Of Floral Design”)
Prestige_flower
Wyjątkowe dni, wyjątkowi ludzie, wyjątkowe miejsce. 18-19. kwietnia 2015 Fiesta Garden, nie możesz przegapić tego wydarzenia w Opolu.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.cwkopole.pl oraz fanpagu: https://www.facebook.com/FiestaGardenTargi?ref=h

Centrum Wystawienniczo–Kongresowe w Opolu
ul. Wrocławska 158
45-835 Opole

Informacje:
Tel. +48 77 4461685
Kom. +48 885 552 060

joanna.grabowska@cwkopole.pl
www.cwkopole.pl
www.facebook.com/FiestaGardenTargiUpdated: 27 kwietnia, 2016 — 5:18 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin