Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Instar Sp. J.

Instar Sp. J.

INSTAR Sp. J. jest dynamiczie rozwijającą się firmą działającą od 1994 r.

Historię firmy pisze nasz rozwój i ciągłe inwestycje w segmenty związane z jakością produkcji asortymentem i systemem obsługi klientów.

Od początku istnienia stworzyliśmy najpopularniejsze  grupy ręcznych narzędzi budowlanych, dbając o ich wysoką jakość i innowacyjność. Dlatego dołożyliśmy wszelkich starań aby nasze narzędzia produkowane ze stali nierdzewnej mogły być sygnowane znakiem “ROST FREI”.

Jako producent mamy wpływ nie tylko na asortyment i jakość, ale również na cenę naszych narzędzi, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu najkorzystniejsze warunki handlowe.

Na solidną obsługę kontrahentów z Unii Europejskiej oraz Rosji, Ukrainy i Białorusi pozwoliły inwestycje zrealizowane w latach 2008-2009 , w szczególności rozbudowa zakładu produkcyjnego oraz powierzchni magazynowych.

Wypracowany przez lata profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, zapewnienie stałej współpracy, to tylko niektóre z naszych priorytetów, na które stawiamy szukając nowych partnerów handlowych.

Firma INSTAR posiada certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001, a jej dynamiczny rozwój został już trzykrotnie potwierdzony przyznaniem Gazeli Biznesu 2007, 2008 oraz 2012.

instar-sp-j-

ul. Tarnowska 9

34-600
Limanowa


woj. małopolskie


Telefon:48 18 3339 295

WWW:
http://instar.net.pl/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin