Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Inter-flora

Inter-flora

Inter-flora place zabaw, producect od 2000 roku oferujemy place zabaw jako producent i kompleksową realizację inwestycji: projektujemy, produkujemy i dokonujemy montażu urządzeń na place zabaw,w tym komunalnych oraz różnego rodzaju nawierzchni. Zrealizowaliśmy jako producent placów zabaw już blisko 10 tys. inwestycji na terenie całego kraju.

W połowie 2012 roku przeprowadziliśmy się do naszej nowej siedziby pod Wrocławiem, gdzie na powierzchni ponad 4000m2 zlokalizowana została cała produkcja placów zabaw, magazyn i dział handlowy. Powiększenie obszaru produkcyjnego oraz zwiększenie zatrudnienia pozwoliły nam na m.in. znaczne skrócenie terminów realizacji, co niejednokrotnie wpłynęło na powodzenie całej inwestycji. Nowa fabryka placów zabaw przekłada się na większe możliwości dla naszych klientów.

Firma kompleksowo realizuje inwestycje zaczynając od projektu kończąc na przekazaniu Inwestorowi całości inwestycji.
W sierpniu 2012 z sukcesem zakończyliśmy budowę 102 placów zabaw w ramach kontraktu z jednym z największych koncernów kosmetycznych. Ranga, prestiż, ogólnopolski zasięg programu oraz idea Zamawiającego postawiły przed Iproducentem NTER-FLORĄ najwyższe wymagania co do jakości wyposaźenia placów zabaw, niezawodności montażu oraz dopracowanej logistyki wykonywanych robót.

 Z ogromną przyjemnością możemy stwierdzić, iż spełniliśmy wszelkie oczekiwania partnera biznesowego.

inter-flora

ul. W.Grabskiego 22

55-011
Siechnice


woj. cała polska


Telefon: (071) 364 42 34 w.32

WWW:
http://www.inter-flora.pl/Updated: 27 grudnia, 2020 — 9:05 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin