Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Kiermasz Ogrodniczy EDEN – 28 kwietnia 2019 Lublin

Kiermasz Ogrodniczy EDEN – 28 kwietnia 2019 Lublin

Kochasz rośliny? Marzysz o pięknym ogrodzie? Przyjdź na Kiermasz Ogrodniczy Eden – znajdziesz tam kwiaty, drzewka, sadzonki, cebulki i akcesoria niezbędne do metamorfozy Twojego ogrodu. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 28 kwietnia na terenie Targów Lublin.

Wystawcy z całego województwa zaprezentują drzewka i kwiaty, którymi miłośnicy zieleni udekorują swoje balkony, działki i ogrody. Pojawią się rośliny popularne w polskim ogrodnictwie, oraz mało spotykane okazy. Zwiedzający podczas kiermaszu znajdą inspirację, poznają najnowsze trendy panujące w ogrodnictwie oraz będą mogli uzyskać porady dotyczące pielęgnacji swoich kwiatów. Bogato wyposażone stoiska oraz przystępne ceny umożliwią zakup wyjątkowych roślin, a także niezbędnych akcesoriów i narzędzi.

Kiermasz Ogrodniczy EDEN to nie tylko rośliny – pojawią się także stoiska z rękodziełem i produktami regionalnymi. Osoby pragnące wesprzeć lokalne działalności lub po prostu lubiące regionalne wyroby i potrawy nie będą zawiedzione. Pojawią się produkty takie jak sery, chleby, miody, nalewki, wędliny. Wszyscy wielbiciele rodzimych wyrobów będą mogli zaopatrzyć się w ekologiczne i naturalne produkty.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Kiermasz odbędzie się w niedzielę 28 kwietnia na terenie otwartym przed budynkiem Targów Lublin w godzinach 10:00-17:00.

Kontakt:
Mirosław Maciej Wituch:
tel: 81 458 15 49
mail: m.wituch@targi.lublin.pl

Kiedy?:
Niedziela, 28 kwietnia 2019 o 10:00 – 17:00

Gdzie?:
Targi Lublin S.A.
ul.Dworcowa 11, 20-406 LublinUpdated: 14 kwietnia, 2019 — 10:48 am

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin