Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Konkurs na najpiękniejszy ogród, balkon, taras – 2014 – [Wrocław]

Konkurs na najpiękniejszy ogród, balkon, taras – 2014 – [Wrocław]

Pochwal się najpiękniejszym ogrodem, balkonem, tarasem i wygraj 1000 zł na zakupy w Zielonym Centrum!

Za kilka dni mieszkańcy Wrocławia i okolic będą mieli okazję do pochwalenia się swoimi ogrodniczymi dokonaniami. 9 lipca rozpoczynamy konkurs „Najpiękniejszy ogród, balkon, taras”. Uczestnicy konkursu będą mogli zdobyć bony o wartości nawet 1 000 złotych. Będzie je można wykorzystać w Zielonym Centrum. Łączna pula nagród wynosi 4 350 zł. Oprócz nagród pieniężnych znajdują się w niej również nagrody rzeczowe w postaci atrakcyjnych zestawów artykułów ogrodniczych.

galeria-ogrodnicza
– Wiemy, jak ogromną radość sprawia praca w ogrodzie. Dzięki niej czujemy się odprężeni i zrelaksowani. Cieszy nas każdy efekt włożonych starań: kwitnące kwiaty, zadbany trawnik, zdrowe owoce – mówi Paweł Kolasa, prezes spółki HORTICO S.A., która jest właścicielem Galerii Ogrodniczej Zielone Centrum. To właśnie przyjemność dbania o „zakątki zieleni” stała się punktem wyjścia do zorganizowania konkursu.

Wszyscy chętni do udziału w konkursie będą mogli umieścić zdjęcia swojego ogrodu, balkonu lub tarasu za pomocą aplikacji konkursowej, znajdującej się na fan page’u Zielonego Centrum (www.facebook.com/ZieloneCentrumGaleriaOgrodnicza). Fani Galerii Ogrodniczej będą oddawać swoje głosy na te zdjęcia, które – ich zdaniem – są najładniejsze. Dopiero w późniejszym etapie jury wybierze zwycięzców w każdej z trzech kategorii.

– We Wrocławiu oraz jego okolicach jest wiele pięknych, zadbanych ogrodów, balkonów i tarasów. Ich zagospodarowanie wymaga ogromnej ilości czasu, chęci, cierpliwości i kreatywności. Warto się nimi pochwalić, a przy okazji zyskać szansę na wygranie jednej z wielu atrakcyjnych nagród: bonów zakupowych o wartości 1000, 300 i 150 zł – wyjaśnia Paweł Kolasa.


Konkurs „Najpiękniejszy ogród, balkon, taras” odbędzie się w dniach 9 lipca – 19 sierpnia.
Zostanie podzielony na dwie edycje (pierwsza: 9-29 lipca; druga: 30 lipca – 19 sierpnia). Ogłoszenie wyników nastąpi 1 września o godzinie 12.30.


Partnerzy:

Przedsiębiorstwo INTERMAG sp. z o.o.
Floraland
COMPO Polska sp. z o.o.

Patroni medialni:
Gazeta Wrocławska
www.DzielniceWrocławia.pl
www.MiejskiOgrodnik.plUpdated: 27 marca, 2015 — 2:56 am

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin