Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Larslaj

Larslaj

Firma powstała w Danii i rozwinęła swoją działalność na terenie całej Europy. Place zabaw Lars Laj to synonim najwyższej jakości, nowatorskich projektów, innowacyjnych i certyfikowanych urządzeń placów zabaw.

Pozwólmy dzieciom na zabawę – Koncepcja!

Dzieci kochają zabawę, są dla niej wręcz stworzone. Naszym zadaniem jest stworzyć bezpieczne miejsce zabaw, które zapewni im wszechstronny i harmonijny rozwój oraz pozwoli na udoskonalanie swoich umiejętności.

Ty decydujesz, My instalujemy – Elastyczność

Dzięki modułowemu systemowi, nasze place dają Państwu możliwość dowolnego ich zestawiania i komponowania. Pozwala to na dostosowanie naszych produktów do Waszych potrzeb.

Bezpieczne pod każdym względem – Bezpieczeństwo

Priorytetem w firmie Lars Laj jest bezpieczeństwo. Jakość i bezpieczeństwo naszej produkcji jest kontrolowana i co roku certyfikowana przez niemiecką jednostkę certyfikująca TÜV , zgodnie z normą DIN EN 1176, której odpowiednikiem jest polska norma PN EN 1176.

Starannie przemyślane – Jakość

Doskonała jakość materiałów, których używamy oraz staranne wykonawstwo stawiają firmę Lars Laj w czołówce światowych producentów placów zabaw. Nasze produkty nie tylko wyglądają świetnie przez wiele lat, ale równie długo spełniają swe funkcje.

Lars Laj Place zabaw – Przygotujcie się do zabawy!!

larslaj

ul. Migdałowa 11

72-003
Dobra Szczecińska


woj. zachodniopomorskie


Telefon: 0-91 311 37 67

WWW:
http://www.larslaj.pl/Updated: 27 grudnia, 2020 — 9:05 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin