Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Lunatic Garden

Lunatic Garden

W bogatej ofercie naszej firmy znajduje się kompleksowe projektowanie, wykonywanie, nawadnianie oraz późniejsza pielęgnacja ogrodów i terenów zieleni. Dodatkowo oferujemy usługi brukarskie i wystrój wnętrz zielenią. Świadczymy usługi ogrodnicze zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm. Pracujemy dla inwestorów instytucjonalnych (korporacje) i indywidualnych. Doradzamy i proponujemy najlepsze rozwiązania na każdym etapie zlecenia, począwszy od porad projektanckich, przez dobór materiałów i końcowego wykonania ogrodów.

Posiadamy wiedzę i potencjał umożliwiający realizację przedsięwzięć w krótkim czasie. Powierzane nam zadania wykonujemy szybko, rzetelnie, terminowo. Firmę tworzy zespół młodych i ambitnych ludzi, stale podnoszących swoje kwalifikacje w skład, której wchodzą architekci krajobrazu i absolwenci wydziału ogrodniczego na kierunku Tereny Zieleni. Nie boimy się nowych wyzwań i odważnych decyzji.

W trosce o Państwa ogrody współpracujemy z profesjonalnymi gospodarstwami szkółkarskimi i ogrodniczymi co pozwala na zastosowanie najlepszej jakości materiału roślinnego. Inwestujemy tylko w dobry i sprawdzony sprzęt, aby świadczone przez nas usługi były jak najwyższej jakości. Projektowane i wykonywane przez nas ogrody są cenione za swoją oryginalność, niepowtarzalność i konkurencyjne ceny.

Działamy na terenie województwa Lubelskiego, Mazowieckiego, Podkarpackiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego i w ich okolicach.

lunatic-garden

ul. Skrajna 4

20-802
Lublin


woj. lubelskie


Telefon:505-689-958

WWW:
http://lunaticgarden.pl/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin