Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Meble do ogrodu na lata

Meble do ogrodu na lata

Twoje ulubione meble już po jednym sezonie straciły kolor? Chcesz zamienić je na takie, które będą jak nowe przez lata? Postaw na meble z technorattanu, które podbijają rynek mebli ogrodowych.

mebleztechnorattanu

Twoje ulubione meble już po jednym sezonie straciły kolor? Chcesz zamienić je na takie, które będą jak nowe przez lata? Postaw na meble z technorattanu, które podbijają rynek mebli ogrodowych.

Zalety technorattanu

Coraz częściej można usłyszeć o zaletach mebli z technorattanu. Osoby, które wybrały je do swoich ogrodów, wskazują przede wszystkim na ich wysoką funkcjonalność. Technorattan jest lekkim materiałem sztucznego pochodzenia, dzięki czemu meble mogą być łatwo transportowane i ustawiane według preferencji użytkownika. Nie sprawiają również problemów w kwestii przechowywania. Najczęściej można ustawiać je jedno na drugim, co pozwala na dużą oszczędność miejsca zimą.

Meble blisko natury

Założeniem mebli z technorattanu jest nawiązywanie do natury. Meble przypominają więc do złudzenia te wykonane z plecionej wikliny lub organicznego rattanu. Ich niezaprzeczalną zaletą jest duża estetyka i przyjemny w dotyku materiał, który zamieni czas w ogrodzie w prawdziwy relaks. Dodatkowym atutem mebli ogrodowych z technorattanu jest możliwość ich dowolnej konfiguracji. Można z nich tworzyć proste zestawy jak i rozbudowane komplety, które idealnie wpiszą się w charakter zarówno nowoczesnych jak i klasycznych przydomowych ogrodów.

Łatwe w utrzymaniu

Powszechnie wiadomo, że meble technorattanowe są wyjątkowo trwałe. Ten sztuczny materiał pochodzący ze sztucznej żywicy jest odporny zarówno na działanie promieni UV, deszczu jak i wiatru. Wpływu nie mają na niego również alkohol, tłuszcz a także chlor. Jednak nawet one wymagają odpowiedniej konserwacji, która sprawi, że będą dłużej jak nowe.

Czy wiemy jednak jak dbać o ich wygląd? Podpowiadamy jak pielęgnować meble ogrodowe z technorattanu, by nie straciły swojego blasku. Pielęgnacja mebli z technorattanu jest niezwykle prosta. Wystarczy pregularnie przecierać je lekko zmoczoną ściereczką do kurzu z dodatkiem mydła. Meble warto również przykryć na okres zimowy przeznaczonym do nich pokrowcem.Updated: 27 kwietnia, 2016 — 5:18 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin