Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Meblobranie.pl Sp. z o.o.

Meblobranie.pl Sp. z o.o.

Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką gamę funkcjonalnych parasoli ogrodowych. Parasole ogrodowe to doskonałe rozwiązanie aby uchronić się przed słońcem w wyjątkowo upalne dni. Parasol ogrodowy świetnie prezentuje się także na balkonie czy altanie gwarantując bezpieczny wypoczynek dla całej rodziny. Solidne i wytrzymałe sa również świetnym rozwiązaniem jako wyposażenie ogródków restauracyjnych. Parasole ogrodowe dodatkowo dzięki swojej barwnej kolorystyce i ciekawym wzornictwie przyciągną uwagę wielu potencjalnych klientów. Można zobaczyć niskie ceny dla produktów jak parasole ogrodowe na Allegro, jednak często producent nie zapewnia w takim wypadku odpowiedniego sposobu dostawy i gwarancji na sprzedawany produkt. Warto także zwrócić uwagę, iż oferowane przez sklep produkty są najwyższej jakości materiałów i wykonania. Warto zatem przed zakupem sprawdzić artykuły w naszym sklepie jak duży parasol ogrodowy na wysięgniku znanej firmy Doppler.

Markowe parasole ogrodowe posiadają odpowiednie atesty, dzięki którym określone zostają ich parametry ochronne przed promowaniowaniem UV, przepuszczalność światła, oraz odporność na deszcz – szczegółowe parametry są opisywane przy konkretnym modelu. Ciekawą alternatywą dla parasoli są zacieniacze ogrodowe – specjalnie przygotowane fragmenty materiału o unikalnych właściwościach zamontowane na stelażu.

Parasole w naszej ofercie zostały podzielone na trzy kluczowe grupy – parasole do przydomowych odrogów – proste, lekkie o mało skomplikowanej konstrukcji, pozwalające na szybkie, łatwe i wygodne składanie i przenoszenie parasoli. Można je również wykorzystywać na balkonach, loggiach i tarasach. Kolejną grupą są parasole do zastosowania profesjonalnego – w obiektach gastronomicznych, restauracjach – gdzie parasol narażony jest na większe obciążenia i musi być bardziej odporny na warunki atmosferyczne. Specjalna konstrukcja zapewnia łatwość serwisowania takiego parasola. 

Uzupełnieniem oferty są nowoczesne, ekskluzywne rozwiązania zabezpieczające przed słońcem i deszczem z serii Umbrosa – niestety w ich przypadku trzeba sie liczyć ze znacznymi kosztami.

meblobranie-pl-sp-z-o-o-

Al. Jana Pawła II 27

00-867
Warszawa


woj. mazowieckie


Telefon:22 378 32 00

WWW:
http://www.meblobranie.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin