Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Mój Piękny Ogród 1/2018

Mój Piękny Ogród 1/2018

Mój Piękny Ogród 1/2018

Taka okazja trafia się tylko raz w roku i dlatego nie można wypuścić jej z rąk. Jeśli coś zmieniać, to właśnie teraz. Jeśli snuć plany na przyszłość, to najlepiej na przełomie roku, kiedy motywacja jest największa. Życzę wszystkim wytrwałości w noworocznych postanowieniach i dużo rezerw energii, by móc jeszcze pomagać innym.

My robimy to już od ponad 20 lat, wierząc, że ogrody zmieniają ludzką wrażliwość, kształtują świadomość ekologiczną i poczucie piękna. I chyba się nie mylimy, bo obok tradycyjnego ogrodnictwa działkowego czy przydomowego rośnie zainteresowanie tzw. ogrodnictwem społecznym. Co to jest i jak się zabrać za tworzenie takich inicjatyw, piszemy na stronie 76. Proponujemy, by w nowym roku spojrzeć świeżym okiem na niektóre ogrodowe zakątki (s. 24).

 

Jeśli planujecie zmiany i szukacie inspiracji, przyjrzyjcie się koniecznie naszym propozycjom – jeszcze jest czas, by wszystko starannie zaplanować. Póki co pozostają rośliny mieszkaniowe. Dawno już nie gościliśmy na łamach magazynu tylu fascynujących okazów. Mamy kolekcję roślin mięsożernych (s. 22) oraz paradę najpiękniejszych storczyków (s. 18). Zachęcam do ich uprawy. Pomyślności w nowym roku w imieniu całej redakcji!

 

Księżycowy Kalendarz Ogrodnika  

Polecamy naszą aplikację mobilną – Księżycowy Kalendarz Ogrodnika. Prosty w obsłudze program jest doskonałym źródłem informacji o wpływie faz Księżyca na poszczególne grupy roślin oraz praktycznych porad, jak sprawić, by praca w ogrodzie była przede wszystkim samą przyjemnością. 

Aplikację Księżycowy Kalendarz Ogrodnika można za darmo pobrać ze sklepów systemów mobilnych – GooglePlay dla systemu Android oraz AppStore dla iOS.

Źródło: Mój Piękny Ogród
Gdzie kupić czasopismo Mój Piękny Ogród 1/2018 Przejdź do sklepu:
Mój Piękny Ogród 1/2018Updated: 28 grudnia, 2020 — 11:43 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin