Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Mój Piękny Ogród 10/2017

Mój Piękny Ogród 10/2017

Mój Piękny Ogród 10/2017

Każdy ogród opowiada jakąś historię, nierzadko okupioną wieloma wyrzeczeniami i litrami wylanego potu. Dlatego wszystkim uczestnikom konkursu należą się słowa uznania. Dziękuję, że chcieliście podzielić się z nami częścią Waszego życia.

W tym miesiącu oceniania było zresztą więcej, bo przypadła mi w udziale zaszczytna rola jurora w Konkursie Roślin Nowości organizowanym przez Związek Szkółkarzy Polskich. Zgłoszone nowości prezentowaliśmy w ostatnim numerze, teraz piszemy o zwycięzcach. Gorącym tematem ostatnich tygodni jest niewątpliwie nowy groźny szkodnik bukszpanu. Do tej pory znaliśmy go głównie z zagranicznych relacji, teraz sami możemy się przekonać, do czego zdolna jest ćma bukszpanowa.

 

Jedliście minikiwi lub fioletowe ziemniaki? Szczerze polecam! Na koniec temat, który rzadko gości na łamach polskich pism ogrodniczych: wgłębnik. Przypominamy to oryginalne założenie z nadzieją, że kiedyś stanie się tak popularne jak taras czy wzniesiona grządka.

Księżycowy Kalendarz Ogrodnika  

Polecamy naszą aplikację mobilną – Księżycowy Kalendarz Ogrodnika. Prosty w obsłudze program jest doskonałym źródłem informacji o wpływie faz Księżyca na poszczególne grupy roślin oraz praktycznych porad, jak sprawić, by praca w ogrodzie była przede wszystkim samą przyjemnością. 

Aplikację Księżycowy Kalendarz Ogrodnika można za darmo pobrać ze sklepów systemów mobilnych – GooglePlay dla systemu Android oraz AppStore dla iOS.

By rozszerzyć przyjemność wiążącą się z przeglądaniem materiałów zawartych w MoimPięknymOgrodzie, redakcja udostępnia technologię Tap2c, wzbogacajacą wydanie o dodatkowe galerie oraz filmy, które oglądać można na ekranach urządzeń mobilnych.

Źródło: Mój Piękny Ogród
Gdzie kupić czasopismo Mój Piękny Ogród 10/2017 Przejdź do sklepu:
Mój Piękny Ogród 10/2017Updated: 28 grudnia, 2020 — 11:43 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin