Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Mój Piękny Ogród 11/2015

Mój Piękny Ogród 11/2015

Mój Piękny Ogród 11/2015

Mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy uważają, że o pięknie ogrodu decyduje zapach kwiatów. Wystarczy przejść się między rabatami, by dostrzec niezwykłe kształty kołyszących się na wietrze trawozdobnych, zaschniętych, oszronionychkwiatostanów czy ptaków zajadających się owocami pozostałymi na gałęziach. O nieprzemijającym pięknie przyrody piszemy obszernie na stronach 6-11, udowadniając, że finałjesieni niczym nie ustępuje innym poromroku

Każdy, kto w swoim ogrodzie ma drzewa, wie, że są to przyjaciele na lata. Dawna tradycja nakazywała mężczyźniewybudowaćdom, wychować syna i posadzić drzewo. Podpowiadamy, które z tych dostojnych roślin sprawdzą się najlepiej w przydomowym ogrodzie (s. 14) i zachwycą malowniczymikulistymikoronami (s. 20).

Dni są coraz chłodniejszekrótsze, nic zatem dziwnego, że wolny czas wolimy spędzać w domu, w towarzystwieroślindoniczkowych (s. 60). Nie dość, że wspaniale odpoczniemy, ciesząc oczy bujną zielenią liści i tęczowymibarwamikwiatów, to jeszcze szybko zapomnimy o szarudze za oknem. 

Na koniec sezonu czeka nas jeszcze zbiór kapustnych (s. 52), których smaczne główki idealnie nadają się na przetwory.   

Listopadowy “Mój Piękny Ogród” dostępny również w wersji tabletowej! Pobierz z:

                         

 

Mój Piękny Ogród rozwija się dla Ciebie 

Redakcja Mojego Pięknego Ogrodu ogłasza, że listopadowy numer magazynu będzie wydany w wersji przeznaczonej na urządzenia mobilne! Wydanie interaktywne można kupić w sklepach Google Play dla systemu Android oraz App Store dla iOS! Z okazji premiery wydania tabletowego lipcowy numer można pobrać ze sklepów za darmo. Miłej lektury!

 

  

Dodatkowo, polecamy aplikację mobilną – KsiężycowyKalendarzOgrodnika. Prosty w obsłudze program jest doskonałym źródłem informacji o wpływie faz Księżyca na poszczególne grupy roślin oraz praktycznych porad, jak sprawić, by praca w ogrodzie była przede wszystkim samą przyjemnością. Aplikację Księżycowy Kalendarz Ogrodnika można za darmo pobrać ze sklepów systemów mobilnych – Google Play dla systemu Android oraz AppStore dla iOS.

By rozszerzyć przyjemność wiążącą się z przeglądaniem materiałów zawartych w Moim Pięknym Ogrodzie, redakcja udostępnia technologię Tap2c, wzbogacajacą wydanie o dodatkowe galerie oraz filmy, które oglądać można na ekranach urządzeń mobilnych. 

Źródło: Mój Piękny Ogród
Gdzie kupić czasopismo Mój Piękny Ogród 11/2015 Przejdź do sklepu:
Mój Piękny Ogród 11/2015Updated: 28 grudnia, 2020 — 11:42 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin