Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Mój Piękny Ogród 12/2015

Mój Piękny Ogród 12/2015

Mój Piękny Ogród 12/2015

Zimą w ogrodach niewiele się dzieje, bo to okres spoczynku większości roślin. Ale do czasu! Wkrótce bowiem nasze ogrody ożyją i zalśnią wszystkimibarwamiświata. A to za sprawą zbliżających się świątBożegoNarodzenia, które nakazują najpiękniej, jak tylko umiemy, przyozdobić nasze domy i ogrody (s. 6, 16, 58). Najcenniejsze dekoracje są te, które zrobimy sami, nie szczędzącczasu i trudu. Ale to radosny wysiłek, którego efekt pozwoli godnie uczcić tę jedyną w swoim rodzaju cichąnoc, świętąnoc.

Przy okazji, spacerując po zimowym ogrodzie, zwróćmy uwagę na cud, jaki być może zdarzył się i u nas – kwitnącewłaśnieterazciemierniki. Piszemy o nich na stronach 12-15, zachęcając do posadzenia nowych odmian, które zachwycająwitalnością i okazałymibiałymikwiatami. Bo zimowy ogród potrafi być bardzo piękny, choć w zupełnie inny, nieco melancholijnysposób. Zanim więc zabłyśnie pierwsza gwiazdka, zadbajmy o nasze domy i ogrody, by przybrały odświętny, nienagannywygląd. Cieszmy się sobą i tym pięknym czasem.

 

 

 

Choinka wabi kolorami i ozdobami, na stołach królują w pełnym rozkwicie gwiazdybetlejemskie (s. 16), a za oknem lśni ogród w świątecznej szacie. Czego chcieć więcej? Wesołych świąt!

Grudniowy “Mój Piękny Ogród” dostępny również w wersji tabletowej! Pobierz z:

                         

 

Mój Piękny Ogród rozwija się dla Ciebie 

Redakcja Mojego Pięknego Ogrodu ogłasza, że grudniowy numer magazynu będzie wydany w wersji przeznaczonej na urządzenia mobilne! Wydanie interaktywne można kupić w sklepach Google Play dla systemu Android oraz App Store dla iOS! Z okazji premiery wydania tabletowego lipcowy numer można pobrać ze sklepów za darmo. Miłej lektury!

 

  

Dodatkowo, polecamy aplikację mobilną – KsiężycowyKalendarzOgrodnika. Prosty w obsłudze program jest doskonałym źródłem informacji o wpływie faz Księżyca na poszczególne grupy roślin oraz praktycznych porad, jak sprawić, by praca w ogrodzie była przede wszystkim samą przyjemnością. Aplikację Księżycowy Kalendarz Ogrodnika można za darmo pobrać ze sklepów systemów mobilnych – Google Play dla systemu Android oraz AppStore dla iOS.

By rozszerzyć przyjemność wiążącą się z przeglądaniem materiałów zawartych w Moim Pięknym Ogrodzie, redakcja udostępnia technologię Tap2c, wzbogacajacą wydanie o dodatkowe galerie oraz filmy, które oglądać można na ekranach urządzeń mobilnych. 

Źródło: Mój Piękny Ogród
Gdzie kupić czasopismo Mój Piękny Ogród 12/2015 Przejdź do sklepu:
Mój Piękny Ogród 12/2015Updated: 28 grudnia, 2020 — 11:42 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin