Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Mój Piękny Ogród 12/2016

Mój Piękny Ogród 12/2016

Mój Piękny Ogród 12/2016

Domy, ulice, sklepowe wystawy migocą już setkami kolorowych świątecznych lampek. Niektórzy z nas podeszli do sprawy bardzo poważnie. Słowa uznania kieruję przede wszystkim do Państwa Duszeńków z Polkowic, którzy w minionym roku udekorowali swój ogród prawie 70 000 światełek!

Ewentualnym następcom, dla nabrania wprawy, proponuję zacząć od rzeczy zdecydowanie łatwiejszej – wykonania tradycyjnych stroików z gałązek iglaków, szyszek i dzikich owoców (s. 6). Atmosferę tych cudownych świąt podkreślą białe jak śnieg kwiaty doniczkowe (str. 24). Wszystko już prawie gotowe. Dom jest przystrojony, ogród także przybrał świąteczną szatę, wybierzmy się więc na spacer, bo zimowe rabaty mają do zaoferowania więcej, niż nam się na ogół wydaje (str. 14).

Poza tym, przy takiej okazji, można zaplanować spotkanie przy… zimowym grillu. W menu gorące pieczone kasztany lub skautowski chlebek z ogniska (s. 20). Wspaniałe i niezapomniane smaki i aromaty! Życzę Państwu cudownych świąt! By było tak, jak lubimy – z rodziną, przy choince. I ze śniegiem, choćby tylko na wigilię, dla dekoracji i naszej wspólnej radości.

 

Księżycowy Kalendarz Ogrodnika 

Źródło: Mój Piękny Ogród
Gdzie kupić czasopismo Mój Piękny Ogród 12/2016 Przejdź do sklepu:
Mój Piękny Ogród 12/2016Updated: 28 grudnia, 2020 — 11:42 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin