Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Mój Piękny Ogród 3/2015

Mój Piękny Ogród 3/2015

Mój Piękny Ogród 3/2015

Marzec to długo wyczekiwany przez pasjonatów ogrodnictwa miesiąc. Można już bowiem oficjalnie zakasać rękawy i rozpocząć doprowadzanie ogrodu do przedsezonowego porządku.

By dokładnie wykorzystać ten czas, należy zaplanować ogród oraz wybrać kwiaty, które w tym sezonie będą cieszyć oczy zarówno domowników, jak i gości. Marcowy „Mój Piękny Ogród” pełen jest porad, jak cel ten osiągnąć. Jednym z pomysłów są fiołki oraz bratki, barwne preludium nadchodzącego sezonu, które warto wkomponować w rabaty. Prócz tego, w marcowym „Moim Pięknym Ogrodzie”:

Swojskie brzozy o ozdobnej korzePierwiosnki w kolorach tęczyDwa pomysły na jeden ogródSzklarnie i szklarenki – dobry klimat dla naszych warzyw i owoców                            

W Magazynie Praktycznym porady, jak przygotować grunt pod wysiew oraz jak przeprowadzić go, by dać roślinom możliwie jak najwięcej szans na przetrwanie ewentualnych wiosennych przymrozków.  Do tego przycinanie, nawożenie, pielęgnacja – czyli wszystko, co powinien wiedzieć ogrodnik, by dobrze rozpocząć przygotowania do sezonu!

Źródło: Mój Piękny Ogród
Gdzie kupić czasopismo Mój Piękny Ogród 3/2015 Przejdź do sklepu:
Mój Piękny Ogród 3/2015Updated: 28 grudnia, 2020 — 11:42 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin