Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Mój Piękny Ogród 3/2016

Mój Piękny Ogród 3/2016

Mój Piękny Ogród 3/2016

Sekatory, nożyce i kosiarki w pogotowiu? Na okiennych parapetach rosną sadzonki? Jeśli tak, to dobrze, bo nieuchronnie na szczęście i radość każdego ogrodnika – zbliża się wiosna. Wprawdzie zdarzyć się może jeszcze wszystko, jak to w przyrodzie bywa, ale z całą pewnością już za chwilę w ruch pójdą wszystkie wymienionenapoczątkunarzędzia. Trzeba przecież przyciąć drzewa i dokonać pierwszych prac na trawniku (s. 40-41).

A sadzonki, tak przez nas hołubione, już za moment przydadzą się do obsadzenia <grządek i rabat. Polecamy grządkiwzniesione,bo praca przy nich jest czystą przyjemnością, a efekt zachwycający (s. 28). Warto też przypomnieć sobie, jakie teraz,wiosną, sadzimy bulwy, cebule i kłącza, by za kilka miesięcy wyrosły z nich piękne kwiaty letnie. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy więc praktyczną tabelę – terminarz, którą znajdziecie na s. 17.

Nadchodzi nareczcie czas radosnejpracy,czas kształtów, kolorów – czas kwiatów. rzejdźmy się razem po bajecznym ogrodzie w pełni kwitnienia pierwszychcebulowych (s. 6). Na razie to tylko obrazki, ale już wkrótce takie widoki będą udziałem każdegoogrodnika i działkowca.Na czas Wielkiej Nocy życzę Państwu wiele radości. Weselmy się, bo przyroda daje nam ku temu wiele powodów!

 

 

 

Marcowy “Mój Piękny Ogród” dostępny również w wersji tabletowej! Pobierz z:

                         

 

Mój Piękny Ogród rozwija się dla Ciebie 

Redakcja Mojego Pięknego Ogrodu ogłasza, że marcowy numer magazynu będzie wydany w wersji przeznaczonej na urządzenia mobilne! Wydanie interaktywne można kupić w sklepach Google Play dla systemu Android oraz App Store dla iOS! Z okazji premiery wydania tabletowego lipcowy numer można pobrać ze sklepów za darmo. Miłej lektury!

 

 

  

Dodatkowo, polecamy aplikację mobilną – KsiężycowyKalendarzOgrodnika. Prosty w obsłudze program jest doskonałym źródłem informacji o wpływie faz Księżyca na poszczególne grupy roślin oraz praktycznych porad, jak sprawić, by praca w ogrodzie była przede wszystkim samą przyjemnością. Aplikację Księżycowy Kalendarz Ogrodnika można za darmo pobrać ze sklepów systemów mobilnych – Google Play dla systemu Android oraz AppStore dla iOS.

 

By rozszerzyć przyjemność wiążącą się z przeglądaniem materiałów zawartych w Moim Pięknym Ogrodzie, redakcja udostępnia technologię Tap2c, wzbogacajacą wydanie o dodatkowe galerie oraz filmy, które oglądać można na ekranach urządzeń mobilnych. 

 

Źródło: Mój Piękny Ogród
Gdzie kupić czasopismo Mój Piękny Ogród 3/2016 Przejdź do sklepu:
Mój Piękny Ogród 3/2016Updated: 28 grudnia, 2020 — 11:42 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin