Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Mój Piękny Ogród 3/2017

Mój Piękny Ogród 3/2017

Mój Piękny Ogród 3/2017

­­­Możemy już zacząć finałowe odliczanie – od kalendarzowej wiosny dzielą nas już dosłownie dni. Wprawdzie wszystkiego jeszcze można się spodziewać, nawet śniegu w maju, jak podczas pamiętnego weekendu w 2011 roku, ale pewnych procesów nie da się już zatrzymać i cofnąć. Nie w przyrodzie.

Niestety, licho nie śpi i tylko czeka, by zaatakować. O czym mowa? O dziesiątkujących rośliny szkodnikach i chorobach. Niebezpieczeństwa nigdy nie można lekceważyć i najlepiej już teraz pomyśleć o profilaktyce. O tym właśnie jest nasz superdodatek. Radzimy w nim, jak zdiagnozować i skutecznie zwalczyć konkretnego szkodnika lub chorobę, sporo miejsca poświęcamy przy tym profilaktyce.

Należyta higiena uprawy i regularna pielęgnacja to już połowa sukcesu. O tym, jak dbać o trawnik po zimie, piszemy na stronach 54-55. Poza tym wiele nowości: nowe odmiany laków, nowe pomysły na storczyki, roślinne ciekawostki z targów w Essen, nowa relacja z ubiegłorocznej Chelsea.

Na koniec zapraszam wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska na targach Gardenia na początku marca. Do zobaczenia w Poznaniu.

 

 

Księżycowy Kalendarz Ogrodnika  

Źródło: Mój Piękny Ogród
Gdzie kupić czasopismo Mój Piękny Ogród 3/2017 Przejdź do sklepu:
Mój Piękny Ogród 3/2017Updated: 28 grudnia, 2020 — 11:42 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin