Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Mój Piękny Ogród 4/2016

Mój Piękny Ogród 4/2016

Mój Piękny Ogród 4/2016

Rok zaczął się pod znakiem ważnychrocznic i jubileuszy – X edycja targów Gardenia, ćwierćwiecze działalności szkółkarzy, czterdziestolecie marki Florovit. Dla nas jednak to przede wszystkim wielkie święto MojegoPięknegoOgrodu, magazynu, który obchodzi 20-lecie istnienia na rynku wydawniczym. Wierzymy, że najlepsze wciąż przed nami, bo MójPięknyOgród tworzony jest przez ludzi z pasją dla ludzi zpasją. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Obchody roku jubileuszowego zaczęliśmyna Gardenii. Trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce do spotkań z Czytelnikami i partneramibiznesowymi, bo właśnie takie osobiste relacje są najbardziej inspirujące. To z tych rozmów zrodził się pomysł na wielką akcję kuponową, dzięki której każdy czytelnik magazynu może taniej zaopatrzyć się w rośliny i ogrodniczeakcesoria (kupony na str. 98, regulamin akcji).

 

Tak wyekwipowani możemy z nowym zapałem przystąpić do pracy. W wolnych chwilach czytajcie naszmagazyn, a w nim m.in. inspirujący tekst o sztuceukładaniakamieni. Wierzymy, że i w naszym kraju znajdzie ona wielunaśladowców. Zmieniajmy nasze ogrody, a świat, w którym żyjemy, stanie się piękniejszy. Życzę tego nam wszystkim na kolejne 20 lat.

 

Kwietniowy “Mój Piękny Ogród” dostępny również w wersji tabletowej! Pobierz z:

                         

 

Mój Piękny Ogród rozwija się dla Ciebie 

Redakcja Mojego Pięknego Ogrodu ogłasza, że kwietniowy numer magazynu będzie wydany w wersji przeznaczonej na urządzenia mobilne! Wydanie interaktywne można kupić w sklepach Google Play dla systemu Android oraz App Store dla iOS! Z okazji premiery wydania tabletowego lipcowy numer można pobrać ze sklepów za darmo. Miłej lektury!

 

  

Dodatkowo, polecamy aplikację mobilną – KsiężycowyKalendarzOgrodnika. Prosty w obsłudze program jest doskonałym źródłem informacji o wpływie faz Księżyca na poszczególne grupy roślin oraz praktycznych porad, jak sprawić, by praca w ogrodzie była przede wszystkim samą przyjemnością. Aplikację Księżycowy Kalendarz Ogrodnika można za darmo pobrać ze sklepów systemów mobilnych – Google Play dla systemu Android oraz AppStore dla iOS.

By rozszerzyć przyjemność wiążącą się z przeglądaniem materiałów zawartych w Moim Pięknym Ogrodzie, redakcja udostępnia technologię Tap2c, wzbogacajacą wydanie o dodatkowe galerie oraz filmy, które oglądać można na ekranach urządzeń mobilnych. 

Źródło: Mój Piękny Ogród
Gdzie kupić czasopismo Mój Piękny Ogród 4/2016 Przejdź do sklepu:
Mój Piękny Ogród 4/2016Updated: 28 grudnia, 2020 — 11:43 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin