Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Mój Piękny Ogród 5/2016

Mój Piękny Ogród 5/2016

Mój Piękny Ogród 5/2016

To, o czym praktykujący ogrodnicy i działkowcy wiedzą już od dawna, doczekało się naukowego potwierdzenia. Jak wynika z badań przeprowadzonych przez brytyjski Wydział Zdrowia Publicznego, już nawet pół godziny w ogródku bardzo pozytywnie wpływa na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. Do podobnych wniosków doszli kilka lat temu także naukowcy amerykańscy. Z ich badań wynika, że gleba zawiera bakterie, które działają na człowieka niczym naturalne antydepresanty.

A zatem sadźmy i kopmy na zdrowie! Obecna pora roku stwarza ku temu jak najlepsze warunki. Do sadzenia gotowe są już rozsady warzyw i kwiatów, drzewa, krzewy ozdobne i owocowe. Miejskim ogrodnikom balkonach i tarasach (s. 6). Nie tylko w donicach, ale nawet na kostkach słomy (s. 76)! Udowodnimy, że sezonowy ogródek warzywny może powstać wszędzie (s. 72).

Na koniec zabierzemy Was w inspirującą podróż do Dubaju, gdzie na piaskach pustyni powstał kwiatowy ogród (s. 90). Niech wizyta w nim doda Wam wiary we własne możliwościi utwierdzi w przekonaniu, że, gdy chodzi o zakładanie ogrodów, granice wyznacza wyłącznie wyobraźnia.

 

 

 

Majowy “Mój Piękny Ogród” dostępny również w wersji tabletowej! Pobierz z:

                         

 

Mój Piękny Ogród rozwija się dla Ciebie 

Redakcja Mojego Pięknego Ogrodu ogłasza, że majowy numer magazynu będzie wydany w wersji przeznaczonej na urządzenia mobilne! Wydanie interaktywne można kupić w sklepach Google Play dla systemu Android oraz App Store dla iOS! Z okazji premiery wydania tabletowego lipcowy numer można pobrać ze sklepów za darmo. Miłej lektury!

 

  

Dodatkowo, polecamy aplikację mobilną – KsiężycowyKalendarzOgrodnika. Prosty w obsłudze program jest doskonałym źródłem informacji o wpływie faz Księżyca na poszczególne grupy roślin oraz praktycznych porad, jak sprawić, by praca w ogrodzie była przede wszystkim samą przyjemnością. Aplikację Księżycowy Kalendarz Ogrodnika można za darmo pobrać ze sklepów systemów mobilnych – Google Play dla systemu Android oraz AppStore dla iOS.

By rozszerzyć przyjemność wiążącą się z przeglądaniem materiałów zawartych w Moim Pięknym Ogrodzie, redakcja udostępnia technologię Tap2c, wzbogacajacą wydanie o dodatkowe galerie oraz filmy, które oglądać można na ekranach urządzeń mobilnych. 

Źródło: Mój Piękny Ogród
Gdzie kupić czasopismo Mój Piękny Ogród 5/2016 Przejdź do sklepu:
Mój Piękny Ogród 5/2016Updated: 28 grudnia, 2020 — 11:42 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin