Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Mój Piękny Ogród 6/2015

Mój Piękny Ogród 6/2015

Mój Piękny Ogród 6/2015

Czerwiec w ogrodnictwie to czas radosny – można już cieszyć się bujnością i urodą roślin i skosztować pierwszych, wyhodowanych samodzielnie owoców. Tematem numeru w czerwcowym Moim Pięknym Ogrodzie są więc kwiaty wonne – róże oraz jaśminowce – których niezrównany aromat jest dopełnieniem piękna roślin i sprawia, że obcowanie z ogrodem jest niekończącą się przyjemnością. Jakie kwiaty pachną najpiękniej? Jak stworzyć oazy zapachowe? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziecie w najnowszym Moim Pięknym Ogrodzie.

 

Temat numeru: odurzające zapachy gorącego lata

 

Ogrody to nie tylko praca, ale i wypoczynek. A jeśli tak, to przyda się starannie zaprojektowany i wykonany kącik wypoczynkowy, wyposażony np. w orygianale huśtawki i hamaki. Uciecha nie tylko dla dzieci! Zachęcamy do przeczytania artykułu na ten właśnie temat i przeniesienie naszych rad i inspiracji do własnych ogrodów. Wokół takiego miejsca odpoczynku warto postawić doniczki z roślinami ozdobnymi przez cały sezon. Idealne będą cynie, a zwłaszcza ich nowe odmiany, o których także piszemy na łamach czerwcowego numeru.

Nie zabrakło też modnych obecnie tematów ekologicznych – zalety zielonych aranżacji dachów oraz przykładów, jak żywa architektura przeradza się w sztukę. Czerwcowy Magazyn Praktyczny to przede wszystkim porady, jak niewielkim nakładem sił wyhodować dorodne pomidory, czym różnią się od siebie nawozy organiczne i wiele, wiele więcej. 

       

                                      

 

Oprócz tego w numerze 6/2015 Mojego Pięknego Ogrodu: 

Aromatyczna bazylia, czyli wonny i smaczny gość rodem z PołudniaŻywotna świdośliwa i jej długowieczne owocowanieFistaszki na wyciągnięce ręki – orzechy ziemne w Twoim OgrodzieŁączenie przyjemnego z pożytecznym – zbawienny wpływ wody na kondycję ogrodu, jego wygląd i nasze samopoczucie

      … i znacznie więcej!

Czerwcowe wydanie Mojego Pięknego Ogrodu w sprzedaży od 29.05. Miesięcznik dostępny w kioskach i punktach sprzedaży prasy.

Redakcja Mojego Pięknego Ogrodu poleca aplikację mobiliną – Księżycowy Kalendarz Ogrodnika. Prosty w obsłudze program jest doskonałym źródłem informacji o wpływie faz Księżyca na poszczególne grupy roślin oraz praktycznych porad, jak sprawić, by praca w ogrodzie była przede wszystkim samą przyjemnością. Aplikację można za darmo pobrać ze sklepów systemów mobilnych – Google Play dla systemu Android oraz AppStore dla iOS.

Przypominamy również, że redakcja Mojego Pięknego Ogrodu wykorzystuje technologię Tap2c, pozwalającą na oglądanie dodatkowych materiałów na ekranie urządzeń mobilnych. Więcej instrukcji na stronie 5 magazynu.  

Źródło: Mój Piękny Ogród
Gdzie kupić czasopismo Mój Piękny Ogród 6/2015 Przejdź do sklepu:
Mój Piękny Ogród 6/2015Updated: 28 grudnia, 2020 — 11:42 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin