Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Mój Piękny Ogród 7/2016

Mój Piękny Ogród 7/2016

Mój Piękny Ogród 7/2016

Tak, mamy powód do dumy. Mija 20 lat, od kiedy Mój Piękny Ogród zagościł po raz pierwszy w Waszych domach. Na przestrzeni tego czasu zmieniło się wiele. Jedno pozostało jednak bez zmian: nasza wiara w tworzenie wspaniałego magazynu dla wymagających i ciekawych świata ludzi żyjących blisko natury. Dziś stanowimy wspólnotę skupioną wokół jednej idei: chcemy, by nasze domy, działki i ogrody tonęły w kwiatach oraz zieleni. To nasz cel, nasza duma i radość.

Tak szczególna okazja wymagała podjęcia niezwykłych działań. Drodzy Czytelnicy, oddajemy w Wasze ręce wyjątkowy numer jubileuszowy, w którym przygotowaliśmy kilka niespodzianek. Przede wszystkim dajemy Wam jeszcze więcej stron do czytania. Numer otwieramy superdodatkiem o różach, w którym prezentujemy niemal 50 top nowości do każdego ogrodu. Uznaliśmy ten wybór za najbardziej godny jubileuszu.

Są też cenne nagrody, bo już po raz 17. zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Ogrodnik Doskonały, tym razem z większą pulą nagród niż zwykle. Drodzy Czytelnicy, dziękujemy za wsparcie i wszystkie słowa uznania. Bądźcie, proszę, z nami co najmniej drugie 20 lat.

 

 

Polecamy naszą aplikację mobilną – Księżycowy Kalendarz Ogrodnika. Prosty w obsłudze program jest doskonałym źródłem informacji o wpływie faz Księżyca na poszczególne grupy roślin oraz praktycznych porad, jak sprawić, by praca w ogrodzie była przede wszystkim samą przyjemnością.

Aplikację Księżycowy Kalendarz Ogrodnika można za darmo pobrać ze sklepów systemów mobilnych – Google Play dla systemu Android oraz AppStore dla iOS.

By rozszerzyć przyjemność wiążącą się z przeglądaniem materiałów zawartych w Moim Pięknym Ogrodzie, redakcja udostępnia technologię Tap2c, wzbogacajacą wydanie o dodatkowe galerie oraz filmy, które oglądać można na ekranach urządzeń mobilnych.

Źródło: Mój Piękny Ogród
Gdzie kupić czasopismo Mój Piękny Ogród 7/2016 Przejdź do sklepu:
Mój Piękny Ogród 7/2016Updated: 28 grudnia, 2020 — 11:43 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin