Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Mój Piękny Ogród 7/2017

Mój Piękny Ogród 7/2017

Mój Piękny Ogród 7/2017

Zacznijmy od wizyty w ogrodzie lawendowym (s. 6), kojarzonym tradycyjnie ze słoneczną Prowansją. Ta przepiękna krzewinka to prawdziwy multitalent, sprawdzający się i w doniczkach, i na rabacie. Z południowej Francji przenieśmy się do Portugalii, skąd pochodzą niezwykłej urody żmijowce (s. 24), nazywane popularnie dumą Madery.

 

U nas nie zimują w gruncie, ale z powodzeniem można je uprawiać w pojemnikach. W wakacyjny nastrój wprawią też rośliny pachnące po zmroku (s. 18). Są wśród nich i gatunki rodzime, i mało u nas znane rarytasy. Na koniec gratka dla łowców nagród.

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie Ogrodnik Doskonały (s. 70). W tym roku zmieniliśmy nieco jego formułę, tak by zachęcić do wspólnej zabawy nie tylko właścicieli działek i ogrodów przydomowych, ale praktycznie wszystkich, którzy czują się dumni ze swoich zielonych zakątków. Fotografujcie, przysyłajcie zdjęcia i wygrywajcie nagrody. Powodzenia! 

 

Księżycowy Kalendarz Ogrodnika  

Polecamy naszą aplikację mobilną – Księżycowy Kalendarz Ogrodnika. Prosty w obsłudze program jest doskonałym źródłem informacji o wpływie faz Księżyca na poszczególne grupy roślin oraz praktycznych porad, jak sprawić, by praca w ogrodzie była przede wszystkim samą przyjemnością. 

Aplikację Księżycowy Kalendarz Ogrodnika można za darmo pobrać ze sklepów systemów mobilnych – GooglePlay dla systemu Android oraz AppStore dla iOS.

By rozszerzyć przyjemność wiążącą się z przeglądaniem materiałów zawartych w MoimPięknymOgrodzie, redakcja udostępnia technologię Tap2c, wzbogacajacą wydanie o dodatkowe galerie oraz filmy, które oglądać można na ekranach urządzeń mobilnych.

Źródło: Mój Piękny Ogród
Gdzie kupić czasopismo Mój Piękny Ogród 7/2017 Przejdź do sklepu:
Mój Piękny Ogród 7/2017Updated: 28 grudnia, 2020 — 11:43 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin