Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Mój Piękny Ogród 8/2016

Mój Piękny Ogród 8/2016

Mój Piękny Ogród 8/2016

Czy ogrodnicy mają w ogóle czas na urlop? Jak wypoczywają i gdzie? Latem pracy nie ubywa, choć niewątpliwie dostarcza ona więcej przyjemności, bo w końcu dojrzewają własne warzywa i owoce. Mimo wszystko zachęcam do choćby krótkiego urlopu, bo nic tak nie pomaga nabrać dystansu do życia jak zmiana otoczenia.

Dla nas, ogrodników, to niepowtarzalna okazja do podpatrywania ogrodów w innych częściach Polski, Europy, świata. Kupując bilet na pociąg czy samolot, gwarantujemy sobie porcję nowych wrażeń. Zajrzyjcie na naszą stronę internetową, na której zamieściliśmyinteraktywną mapę z mnóstwem ciekawych kierunków. Są ogrody botaniczne, parki krajobrazowe, arboreta i rozaria. Szerokiej drogi! Oczywiście, nie zapominamy też o tych, którzy wolą (lub muszą) zostać w domu.

Na letnie upały proponujemy założenie niedużego oczkawodnego (s. 30) lub źródełka. Tym, którzy wakacje chcą wykorzystać na rozbudowę ogrodu, polecam temat rozmnażania roślin, w którym opisujemy, jak uzyskać przychówek malwy (s. 10), kosaćca (s. 11) i bukszpanu (s. 58-59), a także artykuł o oryginalnym stylu vintage (s. 16). Przyjemnej lektury, oby w podróży.

 

 Księżycowy Kalendarz Ogrodnika 

Polecamy naszą aplikację mobilną – Księżycowy Kalendarz Ogrodnika. Prosty w obsłudze program jest doskonałym źródłem informacji o wpływie faz Księżyca na poszczególne grupy roślin oraz praktycznych porad, jak sprawić, by praca w ogrodzie była przede wszystkim samą przyjemnością. Aplikację Księżycowy Kalendarz Ogrodnika można za darmo pobrać ze sklepów systemów mobilnych – GooglePlay dla systemu Android oraz AppStore dla iOS.

By rozszerzyć przyjemność wiążącą się z przeglądaniem materiałów zawartych w MoimPięknymOgrodzie, redakcja udostępnia technologię Tap2c, wzbogacajacą wydanie o dodatkowe galerie oraz filmy, które oglądać można na ekranach urządzeń mobilnych.

Źródło: Mój Piękny Ogród
Gdzie kupić czasopismo Mój Piękny Ogród 8/2016 Przejdź do sklepu:
Mój Piękny Ogród 8/2016Updated: 28 grudnia, 2020 — 11:42 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin