Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Mój Piękny Ogród 8/2017

Mój Piękny Ogród 8/2017

Mój Piękny Ogród 8/2017

Nasz wakacyjny konkurs na najpiękniejszy zielony zakątek nabrał tempa i dostarczył tematów do wielu redakcyjnych dyskusji. Z wielką przyjemnością obserwujemy, jak polskie ogrody pięknieją za sprawą nie tylko roślin, ale też oryginalnych rozwiązań aranżacyjnych. Wierzę, że i my mamy w tym swój skromny udział i zapewniam, że nie ustajemy w poszukiwaniu nowych, jeszcze ciekawszych inspiracji.

Tym razem Państwa szczególnej uwadze polecam serię artykułów na temat przedogródka (s. 24), jak popularnie nazywa się przestrzeń między frontową częścią domu a ulicą. Zebraliśmy w nich zarówno podstawowe informacje o roślinach, jak i przykładowe plany nasadzeń. Podsuwamy też kilka rozwiązań, jak urządzić letni kącik wypoczynkowy (s. 56).

 

 

Na miłe letnie wieczory przygotowaliśmy garść propozycji, jak za pomocą prostych, tanich i ogólnodostępnych akcesoriów oświetlić ogród, by wydobyć nieznane za dnia piękno roślin, a przede wszystkim uprzyjemnić domownikom czas spędzany na zewnątrz po zmroku. Gdy dodamy do tego lustra (s. 52), efekt może być piorunujący. Tylko nie zapomnijcie utrwalić tych chwil aparatem! Zdjęcie prześlijcie na nasz konkurs, nagrody czekają. Udanych wakacji! 

 

Księżycowy Kalendarz Ogrodnika  

Polecamy naszą aplikację mobilną – Księżycowy Kalendarz Ogrodnika. Prosty w obsłudze program jest doskonałym źródłem informacji o wpływie faz Księżyca na poszczególne grupy roślin oraz praktycznych porad, jak sprawić, by praca w ogrodzie była przede wszystkim samą przyjemnością. 

Aplikację Księżycowy Kalendarz Ogrodnika można za darmo pobrać ze sklepów systemów mobilnych – GooglePlay dla systemu Android oraz AppStore dla iOS.

By rozszerzyć przyjemność wiążącą się z przeglądaniem materiałów zawartych w MoimPięknymOgrodzie, redakcja udostępnia technologię Tap2c, wzbogacajacą wydanie o dodatkowe galerie oraz filmy, które oglądać można na ekranach urządzeń mobilnych.

Źródło: Mój Piękny Ogród
Gdzie kupić czasopismo Mój Piękny Ogród 8/2017 Przejdź do sklepu:
Mój Piękny Ogród 8/2017Updated: 28 grudnia, 2020 — 11:43 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin